ZAGRALI DLA HOSPICJUM

ZAGRALI DLA HOSPICJUM

Osoby Premiera była wyczekiwana z dużym zainteresowaniem i ciekawością. Ci...
PIENIĄDZE DLA PIŁKARZY

PIENIĄDZE DLA PIŁKARZY

Wczoraj WKS Gryf Wejherowo otrzymał dotację na promocję miasta. W kwocie...
SZEWCZYK DRATEWKA

SZEWCZYK DRATEWKA

Jakie zadania będzie miał do wykonania Szewczyk Dratewka, aby uwolnić...
GRYF GOŚCI WICELIDERA

GRYF GOŚCI WICELIDERA

Po porażce w Bełchatowie piłkarze Gryfa Wejherowo nie mają zbyt wiele czasu...
ZBIÓRKA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH

ZBIÓRKA ODPADÓW...

W kwietniu i maju Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki organizuje...
25
Czwartek
Kwiecień 2019
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Marka, Wiki
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

NADZWYCZAJ TRUDNA WYGRANA

2019-04-14 20:00:25

Nadspodziewanie ciężką przeprawę mieli nasi szczypiorniści w Iławie z tamtejszym Jeziorakiem. Po zaciętym meczu, Tytani dopiero w rzutach karnych pokonali swoich przeciwników, dopisując kolejne zwycięstwo na koncie.

Do ostatniego meczu wyjazdowego w tym sezonie Tytani Wejherowo pojechali jako ekipa, która zakończy rozgrywki na fotelu wicelidera, niezależnie od wyniku tego i innych spotkań. W związku z tym, trener Piotr Rembowicz zapowiedział, że więcej czasu na parkiecie spędzą zawodnicy, którzy do tej pory grali niewiele, testując przy okazji różne warianty taktyczne. Oczywiście nikt nie zamierzał odpuszczać wyniku, wszak bycie wiceliderem do czegoś zobowiązuje.

Mecz był bardzo wyrównany. Pewną przewagę mieli Tytani ale gospodarze starali się im dzielnie dotrzymywać kroku. Pomimo krótkiej ławki rezerwowych grali ofiarnie i z zaangażowaniem. Pierwsza połowa skończyła się minimalnym prowadzeniem wejherowian 11:10.

W drugiej połowie nadal trwała bardzo zacięta walka, pomimo, że Jeziorakowi momentami wyraźnie brakowało sił. Kiedy wydawało się, że nasi szczypiorniści spokojnie dowiozą do końca kilkubramkową przewagę, niespodziewany zryw gospodarzy pozwolił im wyrównać, a nawet wyjść na jednobramkowe prowadzenia. Duża była w tym zasługa bramkarza Jezioraka, który miał kilka fenomenalnych interwencji. Tytani rzutem na taśmę doprowadzili do remisu i druga połowa zakończyła się wynikiem 20:20.

W tej sytuacji o zwycięstwie rozstrzygał konkurs rzutów karnych. Zgodnie z przepisami, obie ekipy dzielą się punktami. Zwycięzca konkursu rzutów karnych zdobywa dwa punkty, a pokonany, jeden.

Rzuty karne to była swoista wojna nerwów. Zwycięsko wyszli z niej Tytani ale dopiero w drugiej serii, kiedy to obowiązywała zasada, że ten kto pierwszy spudłuje – odpada.

W przedostatniej kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej ITS Jeziorak Iława - KS Tytani Wejherowo 20:20 (10:11) i zwycięstwo Tytanów w rzutach karnych 4:3.

qrator

foto: Info IławaPrzeczytaj również
Pewni zajęcia drugiego miejsca w kończących się rozgrywkach II ligi piłki ręcznej, Tytani Wejherowo w najbliższą sobotę jadą do Iławy na mecz z tamtejszym Jeziorakiem. Będzie to już przedostatnia...

2019-04-11 22:06:50

Można świętować. Nasi szczypiorniści zrobili dokładnie to, co zamierzali. W 24. kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo rozgromili we własnej hali MLKS Borowiak Czersk i już mogą...

2019-04-07 13:47:34

Już w najbliższa sobotę KS Tytani Wejherowo mogą zagwarantować sobie drugie miejsce w kończących się rozgrywkach II ligi piłki ręcznej. Wystarczy, że na własnym parkiecie pokonają najbliższego...

2019-04-04 11:23:52

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!