TYTANKI PRZEGRYWAJĄ

TYTANKI PRZEGRYWAJĄ

Liderki pokazały swoją moc. Kobieca drużyna SPR Arka Gdynia bez trudu...
RUMSCY UCZNIOWIE W FINALE

RUMSCY UCZNIOWIE W FINALE

Sukces i awans do turnieju finałowego. Drużyna uczniów Szkoły Podstawowej...
PIERWSZA POMOC DLA KAŻDEGO

PIERWSZA POMOC DLA KAŻDEGO

Możesz pomóc sobie, swoim bliskim lub osobom spotkanym na ulicy. Podstawowa...
NARESZCIE!

NARESZCIE!

Emocje do samego końca i wielki wybuch radości po kocowym gwizdu. Piłkarze...
KTO ŚMIECI?

KTO ŚMIECI?

Śmieci zamiast do kosza i do utylizacji, trafiają na dzikie wysypiska,...
17
Poniedziałek
Luty 2020
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Donata, Gizeli, Łukasza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

NADZWYCZAJ TRUDNA WYGRANA

2019-04-14 20:00:25

Nadspodziewanie ciężką przeprawę mieli nasi szczypiorniści w Iławie z tamtejszym Jeziorakiem. Po zaciętym meczu, Tytani dopiero w rzutach karnych pokonali swoich przeciwników, dopisując kolejne zwycięstwo na koncie.

Do ostatniego meczu wyjazdowego w tym sezonie Tytani Wejherowo pojechali jako ekipa, która zakończy rozgrywki na fotelu wicelidera, niezależnie od wyniku tego i innych spotkań. W związku z tym, trener Piotr Rembowicz zapowiedział, że więcej czasu na parkiecie spędzą zawodnicy, którzy do tej pory grali niewiele, testując przy okazji różne warianty taktyczne. Oczywiście nikt nie zamierzał odpuszczać wyniku, wszak bycie wiceliderem do czegoś zobowiązuje.

Mecz był bardzo wyrównany. Pewną przewagę mieli Tytani ale gospodarze starali się im dzielnie dotrzymywać kroku. Pomimo krótkiej ławki rezerwowych grali ofiarnie i z zaangażowaniem. Pierwsza połowa skończyła się minimalnym prowadzeniem wejherowian 11:10.

W drugiej połowie nadal trwała bardzo zacięta walka, pomimo, że Jeziorakowi momentami wyraźnie brakowało sił. Kiedy wydawało się, że nasi szczypiorniści spokojnie dowiozą do końca kilkubramkową przewagę, niespodziewany zryw gospodarzy pozwolił im wyrównać, a nawet wyjść na jednobramkowe prowadzenia. Duża była w tym zasługa bramkarza Jezioraka, który miał kilka fenomenalnych interwencji. Tytani rzutem na taśmę doprowadzili do remisu i druga połowa zakończyła się wynikiem 20:20.

W tej sytuacji o zwycięstwie rozstrzygał konkurs rzutów karnych. Zgodnie z przepisami, obie ekipy dzielą się punktami. Zwycięzca konkursu rzutów karnych zdobywa dwa punkty, a pokonany, jeden.

Rzuty karne to była swoista wojna nerwów. Zwycięsko wyszli z niej Tytani ale dopiero w drugiej serii, kiedy to obowiązywała zasada, że ten kto pierwszy spudłuje – odpada.

W przedostatniej kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej ITS Jeziorak Iława - KS Tytani Wejherowo 20:20 (10:11) i zwycięstwo Tytanów w rzutach karnych 4:3.

qrator

foto: Info IławaPrzeczytaj również
Emocje do samego końca i wielki wybuch radości po kocowym gwizdu. Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo odnieśli swoje pierwsze, historyczne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi.

2020-02-17 10:00:00

Po dwumiesięcznej przerwie na ligowe parkiety powrócili szczypiorniści. W pierwszym w tym roku meczu o mistrzostwo pierwszej ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo na własnym boisku ulegli Gwardii...

2020-02-10 10:32:53

Liderki pokazały swoją moc. Kobieca drużyna SPR Arka Gdynia bez trudu pokonała w Wejherowie Tytanki. Nasz dziewczęta, pomimo ambitnej gry, nie były w stanie nawiązać równorzędnej gry.

2020-02-17 12:24:00

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!