1
Arety, Marty, Marcina

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI

2019-05-25 20:51:40

Wprawdzie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Mistrzostwa Polski Kadetów w Boksie jeszcze trwa ale zawodnicy z Wejherowa już zakończyli starty. Oboje wrócą z medalami. Przywiozą do domu złoto i brąz.

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży rozpoczęła się we wtorek 21 maja. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechali najlepsi kadeci w kraju, którzy wywalczyli sobie prawo uczestnictwa w tym turnieju przechodząc z sukcesem gęste sito eliminacji. Wśród nich znalazła się dwójka młodych pięściarzy Wejherowskiego Klubu Bokserskiego "Gryf" - Julia Wasiakowska, kategoria wagowa do 50 kg oraz Konrad Stawicki kategoria wagowa do 48 kg.

Wspaniały sukces odniosła Julia Wasiakowska, która nie miała sobie równych w swojej kategorii wagowej i w pięknym stylu wywalczyła złoto oraz tytuł Mistrzyni Polski Kadetek.

Znakomity start zanotował także Konrad Stawicki, który wprawdzie przegrał walkę półfinałową ale wraca do domu ze medalem brązowym.

Oby młodym zawodnikom WKB "Gryf" gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ich karierze sportowej.

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Mistrzostwa Polski Kadetów w Boksie zakończy się w niedzielę 26 maja – tego dnia odbędą się ostatnie walki finałowe kadetów, to dwójka naszych młodych zawodników już wraca do domu.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

Pięcioro zawodników i aż osiem medali. Z takim dorobkiem wracają nasi kickboxerzy z Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów i Masters w Kickboxingu w formułach Light Contact i Pointfighting.

2020-10-19 10:18:10

Bardzo owocny start zawodników Karate Klub Wejherowo na XXXI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym. Nasi reprezentanci zdobyli łącznie aż...

2020-10-14 09:21:52

Dwójka wejherowskich pięściarzy wystartuje w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która ma rangę turnieju Mistrzostwa Polski dla kadetów (grupa wiekowa 15 – 16 lat). Zawody rozpoczynają się w...