123456
Januarego, Konstancji, Leopolda

ZASŁUŻONA PRZEGRANA

2019-08-18 17:11:07

Piłkarze Resovii Rzeszów spuścili Gryfowi lanie. Wejherowianie przegrali na własnym boisku 0:3. Po tym meczu rzeszowianie zasiedli na fotelu lidera II ligi, a żółto-czarni okupują przedostatnie miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana. Wprawdzie lekką przewagę optyczną mieli goście ale wejherowianie grali rozsądnie i uważnie w obronie, próbując od czasu do czasu skontrować. Tempo meczu nie było zbyt wysokie, ponieważ żadna z drużyn nie chciała za bardzo ryzykować. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, Resovia przeprowadziła akcję która przyniosła jej bramkę. W 40 minucie Szymon Feret z bliska huknął mocno pod porzeczkę i dał prowadzenie gościom.

Od początku drugiej połowy Resovia chciała pójść za ciosem i od razu ostro natarła na wejherowian. Potrzebowali zaledwie kilku minut aby podwyższyć prowadzenie. W 50 minucie meczu Daniel Świderski podwyższa na 2:0 dla Resovii Rzeszów, a dzieła dokończył w 63 minucie Kamil Radulj pewnie wykonując rzut karny. Gryf był tylko tłem dla ekipy przyjezdnej, a po stracie trzeciej bramki wiadome się stało, że mecz jest już rozstrzygnięty.

W czwartej kolejce spotkań II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa z Apklan Resovią Rzeszów 0:3 (0:1). Goście, z dorobkiem 10 punktów w czterech meczach zasiedli na fotelu lidera, a wejherowianie z 1 punktem zajmują przedostatnie miejsce i tylko dzięki "lepszemu" bilansowi bramkowemu znajdują się powyżej ostatniej Stali Stalowa Wola.

Przełomu nie było. W dziewiątej kolejce spotkań II ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo poniósł dotkliwą porażkę z Olimpią Elbląg. Wynik 1:4 to najniższy wymiar kary na jaką mogli liczyć żółto-czarni.

2019-09-16 12:25:49

W najbliższą niedzielę Gryf Wejherowo kolejny raz zagra przed własną publicznością i spróbuje odnieść pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie II ligi piłki nożnej. Na drodze żółto-czarnych staje...

2019-09-14 18:56:15

To już ósmy mecz bez zwycięstwa. Gryf Wejherowo przedłuża niechlubną serię przegrywając w sobotę na wyjeździe z Błękitnymi Stargard i okupuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi piłki nożnej.