PIOSENKA O WEJHEROWIE

PIOSENKA O WEJHEROWIE

Trwa II Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na piosenkę o Wejherowie....
KORONAWIRUS W NATARCIU

KORONAWIRUS W NATARCIU

Zakażeń korona wirusem Sars-CoV-2 nieustannie przybywa. Każdy dzień...
MTB SERIES WEJHEROWO

MTB SERIES WEJHEROWO

Za nami pierwszy z sześciu wyścigów z cyklu Garmin MTB Series 2020. W...
SPRZĄTANIE ŚWIATA

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Po raz 27 w całym kraju odbywała się akcja Sprzątanie Świata 2020. Choć...
JEŹDZIMY ZA DARMO

JEŹDZIMY ZA DARMO

W najbliższy wtorek obchodzimy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji...
22
Wtorek
Wrzesień 2020
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ROZRYWKI NA WEEKEND

2019-08-28 22:42:03

Koniec wakacji w Wejherowie obfituje w atrakcyjne imprezy plenerowe. W najbliższy weekend czekają nas trzy interesujące wydarzenia – sportowe, muzyczne i rodzinno-rozrywkowe. Jest z czego wybierać. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Wejherowo Hip Hop Fest – sobota 31 sierpnia.

Miłośnicy subkultury rap i hip-hop mają swoje święto. Na scenie usłyszymy czołowych polskich raperów i niekwestionowane legendy kultury hip-hop. Wśród zaproszonych wykonawców znajdują się: Filar/Format, Noniemoge, Wójto, Kasiel, Atopic Beatbox, Dejlu, Koncerty gwiazd wieczoru, Kleszcz, Joda, Zeus, Borixon. Przed koncertem, o godzinie 15:00 na scenie amfiteatru rozpocznie się konfrontacja tancerzy - Dance Jam, po którym o godzinie 18:00 rozpoczną się koncerty. Równolegle z występami kolejnych wykonawców na scenie amfiteatru rozpocznie się Street Art Jam.

Wejherowski Hip Hop Festiwal rusza sobotę 31 sierpnia na polanie piknikowej na terenie Parku Miejskiego. Początek o godzinie 18:00.

Stragany Art – niedziela 1 września.

To już szósty raz ulica Wałowa będzie kipieć atrakcjami i rozbrzmiewać gwarem muzyki, rozmów oraz uśmiechów, a wszystko to za sprawą plenerowej imprezy Stragany Art. W najbliższą niedzielę ponownie przekształci się ona na jeden dzień, w jedyny w swoim rodzaju pasaż handlowo-rozrywkowo-artystyczny. Czeka nas wiele atrakcji. Występy muzyczne i przedstawienia teatralne oraz marionetkowe - Mosaic Circus Orchestra, Teatr Wagabunda, Teatr Barnaby, Teatr Gry i Ludzie, Teatr Falkoshow, Teatr Akt. Ponadto czas umilać będą szczudlarze, Mobilny Foto-Wehikuł, przejażdżki na kucyku, pokaz iluzjonisty, pokaz akrobacji, pokaz pantomimy, pokaz carvingu oraz pokazy plecenie wianków i układania kompozycji kwiatowych, a wieczorem pokaz fire show. Będzie także muzyka na żywo i liczne warsztaty plastyczne i kreatywne dla dzieci i dorosłych (np. tworzenie kwiatowych kompozycji w antyramie, wyrabianie kosmetyków naturalnych, sadzenie kaktusów w słoikach, zdobienie eko-plecaków oraz tworzenie slimów i ciastolin. Tego dnia nie może zabraknąć licznych straganó: z rękodziełem artystycznym, biżuterią, wyrobami z papieru i wikliny, maskotkami i pluszakami, wyrobami i pamiątkami regionalnymi, czy towarami, ozdobami i przyprawami orientalnymi. Głodni i spragnieni także znajdą coś dla siebie.

Stragany Art rozpoczną się w niedzielę 1 września o godzinie 12:00, a zakończą o północy. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej WCK – TUTAJ.

W związku z organizacją tego wydarzenia, w niedzielę 1 września od godziny 8:00 do godziny 24:00 fragment ulicy Wałowej od strony zjazdu z ul. Sobieskiego (deptaku) do ulicy Północnej będzie zamknięty dla ruchu kołowego.

Wejher Cross Games – sobota/niedziela (31 sierpnia/1 września)

Zawody kolejny raz przyciągną fanów sportów siłowych i miłośników aktywności fizycznej. W Wejherowie rywalizować będą atleci (indywidualnie i w parach), walcząc o tytuł najwszechstronniejszych i najsprawniejszych. Organizatorzy przygotowują szereg widowiskowych konkurencji, w których będzie się można wykazać siłą, sprawnością, kondycją, wytrzymałością i gibkością. Crossfiterzy i crossfiterki rywalizować będą w kategoriach: open, masters 35+, masters 40+, a także w drużynach dwuosobowych mieszanych. Będą także niespodzianki dla publiczności, pokazy siłowe oraz crossfitowe pojedynki.

IV Wejher Cross Games odbędą się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejehrowie, ul. Nanicka 22. Początek zawodów w sobotę 31 sierpnia o godzinie 8:00.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.plPrzeczytaj również
Po raz 27 w całym kraju odbywała się akcja Sprzątanie Świata 2020. Choć tegoroczna edycja różniła się od poprzednich, głównie z uwagi na epidemię COVID-19, to do sprzątania tłumnie ruszyły dzieci...

2020-09-21 10:57:27

Już za kilka dni rusza druga edycja ogólnopolskiej akcji #sadziMY, w ramach której każdy może bezpłatnie otrzymać sadzonkę i zasadzić drzewko. Inicjatywie patronuje Prezydent RP Andrzej Duda i...

2020-09-16 09:19:59

W najbliższy wtorek obchodzimy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji przez cały dzień będzie można za darmo korzystać z lokalnej komunikacji kolejowej i autobusowej na terenie całego...

2020-09-20 18:56:45

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!