1
Michaliny, Michała, Piotra

BRĄZ DLA ZUZI

2019-09-03 12:11:21

Bardzo dobre informacje napłynęły z węgierskiego Győr, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy Juniorów, Kadetów i Dzieci w Kickboxingu. W składzie reprezentacji Polski znalazła się Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino/Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe), która na zawodach wywalczyła brązowy medal.

To już czwarty medal naszej utalentowanej kickboxerki w barwach narodowych na imprezie rangi mistrzostw Europy lub świata. Zuzanna Kalbarczyk stoczyła w Győr wiele zaciętych walk w formule Kick light w kategorii wagowej do 65 kg. Z Mistrzostw Europy wraca z brązem za zajęcie trzeciego miejsca. Warto dodać, ze na miejscu wspierał ją trener Kadry Polski juniorów w kickboxingu Rafał Karcz, który jednocześnie jest trenerem w Wejherowskim Stowarzyszeniu sportowym i GOSRiT Luzino

Polska ekipa wywalczyła na Węgrzech łącznie 58 medali – 14 złotych, 17 srebrnych i 27 brązowych, w pięciu formułach: light contact, low kick, full contact, kick light, K-1 Rules.

W klasyfikacji drużynowej Polacy zajęli wysokie 6 miejsce, a pod względem liczby zdobytych medali byli 4 drużyną w Europie.

Rośnie nam nowe pokolenie utalentowanych kickboxerów. W zakończonych w niedzielę w Węgrowie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Pointfighting Dzieci i Kadetów Młodszych i Light Contact Kadetów...

2020-10-12 10:32:17

Pięcioro zawodników i aż osiem medali. Z takim dorobkiem wracają nasi kickboxerzy z Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów i Masters w Kickboxingu w formułach Light Contact i Pointfighting.

2020-10-19 10:18:10

Bardzo owocny start zawodników Karate Klub Wejherowo na XXXI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym. Nasi reprezentanci zdobyli łącznie aż...