1
Elżbiety, Faustyny, Pawła

ZNOWU PORAŻKA

2019-09-08 14:24:31

To już ósmy mecz bez zwycięstwa. Gryf Wejherowo przedłuża niechlubną serię przegrywając w sobotę na wyjeździe z Błękitnymi Stargard i okupuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi piłki nożnej.

Pierwsza połowa meczu była nudna i nieciekawa. Gryf skupiał się na obronie i rozbijanie ataków gospodarzy. Błękitni mieli przewagę optyczna, dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz niewiele z tego wynikało. Nasza drużyna broniła się mądrze, czekając aż przeciwnik się zmęczy. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część meczu  była ciekawsza. Gospodarze zaczęli grać szybciej i to przyniosło im efekt w 49 minucie, gdy bramkę dla Błękitnych strzelił Krystian Sanocki. Zadowoleni gospodarze nie zdążyli się jeszcze nacieszyć prowadzeniem, gdy padła wyrównująca bramka. Celnym strzałem dla Gryfa w 52 minucie popisał się Filip Szewczyk. Taki obrót sprawy oznaczał, że końcowy wynik jest sprawą otwartą, a żółto-czarni nie są na z góry przegranej pozycji. Błękitni ruszyli do odrabiania strat, lecz czynili to nieporadnie. Gryf nadal skupiał się na obronie, próbując grać z kontry. Szczęście jednak uśmiechnęło się do stargardzian w 71 minucie po szybkiej i składnej akcji gola na wagę zwycięstwa strzela Patryk Paczuk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

W meczu ósmej kolejki II ligi piłki nożnej Błękitni Stargard pokonują na własnym boisku Gryf Wejherowo 2:1 (0:0). Wejherowianie przedłużyli serię meczów bez zwycięstwa do ośmiu i z zaledwie dwoma wywalczonymi punktami okopali się na ostatnim miejscu w tabeli.

Remis który ma smak porażki. Po zaciętym i wyrównanym meczu Gryf miał wszystko w swoich rękach. Przy bezbramkowym remisie, pod koniec spotkania sędzi podyktował rzut karny dla wejherowian....

2019-11-11 20:15:29

Rozgromiony na wyjeździe Gryf Wejherowo spada na ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Sytuacja żółto-czarnych staje się wręcz katastrofalna. Co gorsza, gra całego zespołu nie napawa optymizmem.

2019-11-04 09:46:39

To był ważny mecz drużyn z dołu tabeli. Niestety żółto-czarni nie wykorzystali okazji do zdobycia punktów i zamiast zmniejszać stratę do rywali ze strefy spadkowej, coraz bardziej okopują się na...