FILM O KSIĘDZU

FILM O KSIĘDZU

Media donoszą, że powstanie film o zmarłym w 2016 roku księdzu Janie...
CASTING

CASTING

Nie jest ważne, czy masz doświadczenie sceniczne. Istotne są twoje chęci i...
KONCERT KOLĘD

KONCERT KOLĘD

Pieśni bożonarodzeniowe, pastorałki i kolędy w wykonaniu renomowanych...
"CZYSTE POWIETRZE" RUSZYŁO

"CZYSTE POWIETRZE" RUSZYŁO

Jeśli planujesz termomodernizację, ocieplenie domu, wymianę źródeł...
ROK OKIEM POLICJI

ROK OKIEM POLICJI

Podczas tradycyjnej odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w...
19
Niedziela
Styczeń 2020
Loading...
Poprzedni Styczeń Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Nauka

DZIEŃ NAUCZYCIELA - FOTO

2019-10-15 10:33:05

Dzień Edukacji Narodowej hucznie obchodzony prze władze Miasta i Powiatu. Jak co roku, oprócz licznych awansów, nagród i wyróżnień, nauczyciele, a także pracownicy oświatowej administracji i obsługi usłyszeli wiele ciepłych słów i gorących życzeń.

Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej miały miejsce w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie. Starosta Gabriela Lisius podsumowała miniony rok w edukacji ponadpodstawowej i serdecznie podziękowała wszystkim pracownikom oświaty za trud i wysiłek wkładany w proces edukacji młodzieży. Zwracając uwagę na wiele sukcesów odnoszonych przez uczniów w rywalizacji sportowej i współzawodnictwie naukowym, wręczyła nagrody i wyróżnienia dla pedagogów.

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej był szczególny dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 3, ponieważ w dniu 11 października został uroczyście przekazany szkole nowy sztandar na którym widnieje wizerunek Patrona PZS nr 3 – ks. Edmunda Roszczynialskiego.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. Szkolne Dziady, a później odbył się pokaz musztry w wykonaniu uczniów klas mundurowych.

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej miały miejsce w Filharmonii Kaszubskiej. Uroczystości rozpoczęły się od wręczenia awansów i złożenia ślubowania przez Nawych nauczycieli mianowanych. Prezydent Krzysztof Hildebrandt, wyrażając uznanie i podziękowanie nauczycielom miejskich szkół podstawowych i przedszkoli, wręczał wyróżnienia i nagrody dla wyróżniających się pedagogów. Dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury Jolanta Rożyńska odczytała list gratulacyjny dla nauczycieli i pracowników szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej nadesłany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W części artystycznej, z kameralnym koncertem wystąpił Robert Janowski wraz z zespołem.

qrator

foto: Powiat Wejherowski, UM WejherowoPrzeczytaj również
Starania samorządowców zakończyły się sukcesem. Dzięki uzgodnieniu trójstronnego porozumienia, Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie rozpocznie kształcenie pielęgniarek. W przyszłym roku...

2019-12-19 09:19:38

Nowa pracownia wyposażona w nowoczesny sprzęt. Wejherowski "Elektryk" wyznacza nowe standardy szkolnictwa zawodowego w branży układów mechanicznych w elektrowniach jądrowych. Wczoraj odbyło się...

2019-12-17 09:18:40

Dzięki podnoszeniu umiejętności trenerskich dzieci młodzież z terenu powiatu wejherowskiego otrzymają profesjonalne kształcenie sportowe. Za sprawą Powiatowego Zespołu Placówek...

2019-12-09 09:14:11

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!