JAZZ W MUZEUM

JAZZ W MUZEUM

W najbliższy wtorek w wejherowskim Muzeum odbędzie się autorski koncert...
SZYBKA POMOC

SZYBKA POMOC

Miejski monitoring pozwolił szybko zlokalizować ofiarę wypadku drogowego i...
MISTRZOWSKA EKIPA

MISTRZOWSKA EKIPA

Pięcioro zawodników i aż osiem medali. Z takim dorobkiem wracają nasi...
S6 SIĘ WYDŁUŻA

S6 SIĘ WYDŁUŻA

Kolejny nowy odcinek Trasy Kaszubskiej będzie budowany. Generalna...
TYTANI ODPADLI Z PUCHARÓW

TYTANI ODPADLI Z PUCHARÓW

Szybko zakończył się udział Tytanów Wejherowo w rozgrywkach Pucharu Polski...
19
Poniedziałek
Październik 2020
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

SZTAFETOWA POTĘGA

2019-10-19 15:55:49

Ekipy sztafetowe  z naszego powiatu z sukcesami zakończyły swoje biegi w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Sztafet w Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie wracają z dwoma złotymi i dwoma srebrnymi medalami z zawodów jakie odbyły się w minioną środę16 października w Gdyni.

Wspaniały sukces odnieśli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie startujący w Wojewódzkim Finale Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Sztafeta w składzie: Oskar Burchardt, Jakub Dylak, Kacper Ferra, Szymon Gdanietz, Filip Krzemień, Marek Machnicki, Wiktor Matyjaszczyk, Fabian Robaszkiewicz, Mateusz Sabisz, Szymon Zbróg, Gracjan Ziemiańczyk, trenerzy - Ilona Myszk oraz Tomasz Formella, w pięknym stylu zdobyli złoty medal.

Podobny sukces odniosły dziewczęta z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Sztafeta w składzie: Kamila Domarus, Julia Myszk, Aleksandra Dominik, Martyna Piekut, Marta Kandziora, Weronika Siwonia, Dominika Dopke, Natalia Mathea, Milena Fajter, Daria Teska, Natalia Molenda, trenerzy - Maria Maj-Roksz oraz Beata Zaustowska. Reprezentantki "Samochodówki" nie dały szans swoim rywalkom i we wspaniałym stylu zdobyły złote medale Wojewódzkiej Licealiady.

Tytuły wicemistrzowskie i srebrne medale w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Sztafet w Biegach Przełajowych, w ramach Igrzysk Dzieci zdobyła ekipa Szkoły Podstawowej w Bojanie (Maria Gackowska, Kaja Hewelt, Agnieszka Jaroń, Nikola Matlakowska, Lena Rynkiewicz, Róża Rynkiewicz, Paulina Urban, Lidia Wojtysiak, Amelia Woryna, Julia Zamojska, Nina Zwolak, opiekun drużyny Karol Mastalerz.

W rywalizacji męskich sztafet w ramach Wojewódzkiej Licealiady taki sam wynik osiągnęła ekipa Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie (Dominik Noweta, Igor Wiczkowski, Oskar Ciba, Paskal Czaja, Mikołaj Formella, Maciej Gawiński, Jakub Dettlaff, Konrad Stawicki, Jakub Godlewski, Ryszard Lademann, trenerzy - Maria Maj-Roksz, Sławomir Szmuda.

Dorobek naszych reprezentantów to cztery medale: dwa złote i dwa srebrne. Był to niewątpliwie jeden z najlepszych startów naszych sztafet przełajowych w historii wojewódzkich finałów. Przed drużynami, które wywalczyły tytuły mistrzów województwa otwiera się perspektywa startu w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych Sztafet, jakie odbęda się w Olsztynie.

opr. qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
W sobotę na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyło się podsumowanie rozgrywek Redzkiej Ligi Tenisowej oraz wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych lig.

2020-10-13 10:06:47

W minioną środę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zawody te były...

2020-10-10 19:59:36

Wraz z nastaniem jesieni powoli kończy się sezon tenisowy na kortach otwartych. Niedługo amatorzy tenisa przeniosą się do hal i namiotów. W ostatnie wrześniowe weekendy na wejherowskich kortach...

2020-10-01 10:02:09

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!