31
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

MEDALOWA CZWÓRKA

2019-10-20 15:23:31

Bardzo udany start naszych młodych kickboxerów w Świdnicy. Na Otwartym Pucharze Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów wywalczyli łączni aż 6 medali, dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium.

Prestiżowy i silnie obsadzony turniej "Otwarty Puchar Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów" w formule pointfighting odbywał się w dniach 18 – 19 października br. Wzięło w nim udział około 200 zawodników z osiemnastu klubów z całej Polski. Wśród nich znalazła się czwórka zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz GOSRiT Luzino, trenujących pod okiem Rafała Karcza. Każdy z nich wywalczył medal.

Złoto w kategorii wagowej powyżej 70 kg i srebro w kategorii do 70 kg zdobyła Zuzanna Kalbarczyk (junior). Także dwa medale przywozi do domu Nikola Siecińska (junior), która w kategorii wagowej do 55 kg wywalczyła złoto, a w kategorii wagowej do 65 kg zdobyła brąz.

Srebro wśród kadetek starszych w kategorii wagowej powyżej 65 kg wywalczyła Żaneta Stenka, a brąz wśród kadetów starszych w kategorii wagowej do 63 kg wywalczył Bartłomiej Drewa.

Cieszy wysoka forma naszy zawodników. Dobrze wróży to dalszemu rozwojowi ich karier.

Otwarty Puchar Polski Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów "Pointfighting Grand Prix" zorganizował Lubelski Klub Sportów Walki "DAN".

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

W minione weekend w Wejherowie królowało karate tradycyjne. W sobotę odbywał się Pomorski Turniej Karate Tradycyjnego, a w niedzielę Przedszkolandia, w której rywalizowali najmłodsi.

2020-03-09 11:45:26

Aż dwa turnieje kickboxerskie odbywały się w miniony weekend w Luzinie. Kadeci młodsi, starsi i juniorzy walczyli w Otwartym Pucharze Polski w Kickboxingu w formule pointfighting oraz Otwartych...

2020-03-03 10:09:35

Młoda pięściarka WKB Gryf w pięknym stylu zwyciężyła w zawodach eliminacyjnych do X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadetek i tym samym wywalczyła sobie prawo uczestnictwa w Mistrzostwach...