31
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

DWA "SREBRA"

2019-10-31 08:41:45

Podczas zakończonych w miniony piątek Półfinałów Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie Drużynowym, reprezentanci powiatu wejherowskiego dwukrotnie stawali na drugim stopniu podium. Zwycięzcą turnieju, zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców, zostały ekipy reprezentujące powiat pucki.

Zawody rozegrano 25 października br. w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie. Wzięły w nich udział po dwie ekipy chłopców i dziewcząt – mistrzowie powiatu wejherowskiego i puckiego.

Zwycięzcami turnieju w obu kategoriach zostały drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Pucku. W rywalizacji dziewcząt pokonały ekipę PZS nr 4 w Wejherowie 3:0, a w rywalizacji chłopców zwyciężyli 3:1 swoich rówieśników z PZS nr 2 w Wejherowie.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

Dziewczęta

• 1. I Liceum Ogólnokształcące w Pucku
  • 2. Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie

Chłopcy

• 2. Powiatowy  Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie

Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie.

opr. qrator

Sukces i awans do turnieju finałowego. Drużyna uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi zwyciężyła w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Dwóch Ogniach Usportowionych Chłopców.

2020-02-17 11:59:51

Poznaliśmy nowych indywidualnych mistrzów powiatu w lekkoatletyce. Podczas XVIII Powiatowej Licealiady wyłoniono zwycięzców w pięciu dyscyplinach technicznych i biegowych.