1
Emila, Laury, Rogera

WIELKIE LANE

2019-11-04 09:46:39

Rozgromiony na wyjeździe Gryf Wejherowo spada na ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Sytuacja żółto-czarnych staje się wręcz katastrofalna. Co gorsza, gra całego zespołu nie napawa optymizmem.

Im dłużej trwał mecz, tym przewaga gospodarzy – KS Górnik Polkowice, nad Gryfem Wejherowo była coraz wyraźniejsza. Początek pierwszej połowy był w miarę wyrównany. Obie drużyny miały kilka dogodnych sytuacji ale nie zamieniły ich na bramki. W miarę upływu czasu gospodarze atakowali z rosnącym animuszem spychając żółto- czarnych do obrony. Ich ataki przyniosły rezultat pod koniec pierwszej połowy, kiedy to w 44 minucie zdobyli pierwszą bramkę. Pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem Górnika 1:0.

Gol do szatni podziałał mobilizująco na gospodarzy, którzy od początku drugiej połowy ruszyli ostro do przodu, spychając nasza drużynę do defensywy. Momentami obrona żółto-czarnych wyglądał wręcz rozpaczliwie, co zwiastowało kolejne bramki. W 57 minucie Górnik podwyższa na 2:0. Cztery minuty później za faul w polu karnym sędzia dyktuje "jedenastkę" dla gospodarzy. Ci okazji nie marnują i podwyższają wynik na 3:0. Pomimo wysokiego prowadzenia polkowiczanie nie rezygnowali z walki, a Gryf ograniczał się praktycznie tylko do obrony. Kolejne bramki dla gospodarzy padły odpowiednio w 82 i 89 minucie meczu i dopełniły pogromu gryfitów.

W 16. kolejce spotkań II ligi piłki nożnej KS Górnik Polkowice pokonuje Gryf Wejherowo 5:0 (1:0). Gryf spada na ostatnie miejsce w tabeli.

Remis który ma smak porażki. Po zaciętym i wyrównanym meczu Gryf miał wszystko w swoich rękach. Przy bezbramkowym remisie, pod koniec spotkania sędzi podyktował rzut karny dla wejherowian....

2019-11-11 20:15:29

To był ważny mecz drużyn z dołu tabeli. Niestety żółto-czarni nie wykorzystali okazji do zdobycia punktów i zamiast zmniejszać stratę do rywali ze strefy spadkowej, coraz bardziej okopują się na...

2019-10-28 09:05:51

Już jutro piłkarze Gryfu Wejherowo podejmą na własnym boisku ekipę Lecha II Poznań. Mecz w ramach rozgrywek II ligi piłki nożnej rozpocznie się na Wzgórzu Wolności o godzinie 15:00.