12
Estery, Kiry, Rudolfa

JURAND POKONAŁ TYTANÓW

2019-11-17 20:45:00

Tytani wciąż bez zwycięstwa. W 8. kolejce spotkań I ligi piłki ręcznej szczypiorniści z Wejherowa przegrali na wyjeździe z Jurandem Ciechanów i znowu odebrali twardą lekcję pierwszoligowych realiów.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Tytani nie pozwalali gospodarzom rozwinąć skrzydeł i przez bardzo długi czas walka toczyła się gol za gol. Jurand cały czas próbował narzucić swój styl gry na co nasza ekipa ze wszystkich sił starała się nie pozwolić. Dopiero w samej końcówce pierwszej połowy gospodarze odskoczyli na kilka bramek. Na przerwę zespoły schodziły przy stanie 14:11 dla ciechanowian.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia ekipy Juranda. Gospodarze zaczęli grać szybciej i agresywniej. Tytanom coraz trudniej było nadążyć, przez co ich strata bramkowa powiększała się. Naszych szczypiornistów stać było na krótkie zrywy ale przez dłuższy czas nie byli w stanie wytrzymać tempa narzuconego przez ekipę gospodarzy. Wśród nich wyróżniał się przede wszystkim Piotr Dębiec, który w całym spotkaniu rzucił nam aż trzynaście bramek. Po kilkunastu minutach drugiej połowy jasne się stało, że Tytani nie wywiozą z Ciechanowa korzystnego wyniku. Do końca spotkania gospodarze kontrolowali przebieg meczu i odnieśli pewne zwycięstwo.

W 8. kolejce rozgrywek I ligi piłki ręcznej Jurand Ciechanów pokonuje Tytanów Wejherowo 28:22 (14:11). Nasza ekipa pozostaje jedyną bez zwycięstwa.

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.

2020-03-08 17:33:27

Ligowe rozgrywki w piłkę ręcznej nabierają tempa. W najbliższą sobotę męska drużyna Tytanów Wejherowo pojedzie do Gdańska na potyczkę z tamtejszym SMS ZPRP. Trzymamy kciuki za pełną pulę.

2020-03-07 11:22:11

Dopiero rzuty karne zdecydowały o wyjazdowym zwycięstwie żeńskiej drużyny Tytanów Wejherowo. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu w Słupsku, w którym w regulaminowym czasie gry padł remis,...