31
Eweliny, Jana, Pawła

TYTANI ULEGLI WARMII

2019-12-02 09:20:05

Wciąż bez ligowego zwycięstwa pozostają Tytani Wejherowo. W ostatnim ligowym pojedynku w niedzielę ulegli na własnym parkiecie Warmii Energa Olsztyn 22:27 i wciąż pozostają jedyną drużyna bez zwycięstwa w rozgrywkach.

Początek spotkania był obiecujący. Tytani grali energicznie i aktywnie w ataku oraz obronie. Goście byli nieco stremowani, zdarzały im się pomyłki i straty. Wykorzystywali to nasi szczypiorniści, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Z biegiem czasu piłkarze ręczni Warmii podnieśli jakość gry i zaczęli odrabiać straty. W drugiej części pierwszej połowy wyszli na prowadzenie i to oni zaczęli dyktować warunki. Na przerwę szczypiorniści schodzili do szatni przy wyniku 15:9 dla Olsztynian.

Po przerwie obraz gry zanadto nie ulegał zmianie. Goście kontrolowali grę, utrzymywali kilkubramkową przewagę i skupiali się na utrudnianiu gry Tytanom. Nasi szczypiorniści próbowali odrabiać straty, lecz nie byli w stanie zbliżyć się do rywala. Gdy tylko żółto-czerwonym udawało się zmniejsza stratę bramkową, goście zwierali szyki i odskakiwali z wynikiem. Tytanom nie udało się znaleźć recepty na solidnie grających Olsztynian.

W meczu 10. kolejki I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo przegrywają na własnym boisku z Warmią Energa Olsztyn 22:27 (9:15). Za tydzień nasi szczypiorniści zmierza się z ekipą ze środka tabeli – USAR-em Kwidzyn. Mecz zostanie rozegrany w sobotę w Wejherowie.

Wcześniej, bo już w najbliższą środę 4 grudnia Tytani rozegrają we własnej hali mecz w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Przeciwnikiem żółto-czerwonych będzie inny pierwszoligowiec, Gwardia Koszalin.

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.

2020-03-08 17:33:27

Ligowe rozgrywki w piłkę ręcznej nabierają tempa. W najbliższą sobotę męska drużyna Tytanów Wejherowo pojedzie do Gdańska na potyczkę z tamtejszym SMS ZPRP. Trzymamy kciuki za pełną pulę.

2020-03-07 11:22:11

Dopiero rzuty karne zdecydowały o wyjazdowym zwycięstwie żeńskiej drużyny Tytanów Wejherowo. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu w Słupsku, w którym w regulaminowym czasie gry padł remis,...