31
Eweliny, Jana, Pawła

MINIMALNA PORAŻKA

2019-12-02 09:50:33

Piłkarki ręczne KS Tytani Wejherowo w sobotę rozgrywały kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet. Tym razem zmierzyły się na wyjeździe z GUKS Drwęca Lubicz. Po zaciętej i wyrównanej grzey przegrały 29:31.

Nasze panie, debiutujące w rozgrywkach, szybko nabierają doświadczenia. W piątej kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej kobiet pojechały do Lubicza na spotkanie z tamtejszym GUKS Drwęca Novar. Przed meczem, obie drużyny z takim samem dorobkiem (jedno zwycięstwo) bezpośrednio sąsiadowały w tabeli. To zwiastowało wyrównane spotkanie. Przewidywania w pełni potwierdziły się na parkiecie. Obie ekipy grały  z zaangażowaniem, a wyni często oscylował wokół remisu. Żadnej drużynie nie udało się odskoczyć na bezpieczną kilkubramkową przewagę i kontrolować spotkanie. Przeciwnie, sprawa wyniku Az do ostatnich minut meczu była otwarta. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym, jednobramkowym prowadzeniem gospodyń (16:15). Po przerwie nadal trwała wzajemna wymiana ciosów. Ostatecznie to GUKS Drwęca przechylił szalę zwycięstwa na swoją krzyść.. Tytanki były bardzo blisko ale ostatecznie musiały uznać wyższość swoich rywalek.

W 5. kolejce spotkań Ii ligi piłki ręcznej kobiet GUKS Drwęca Novar Lubicz pokonuje KS Tytani Wejherowo 31:29 (16:15). Naszym dziewczętom pomimo przegranej, należą się duże brawa za postawę i zaangażowanie. Z meczu na mecz grają lepiej i zdobywają kolejne doświadczenia. Nas pewno jeszcze w tym sezonie ucieszą nas zwycięstwami.

Okazja do tego nadarzy się w najbliższą niedzielę, gdy podejmować będą u siebie piłkarki ręczne MKS Brodnica.

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.

2020-03-08 17:33:27

Ligowe rozgrywki w piłkę ręcznej nabierają tempa. W najbliższą sobotę męska drużyna Tytanów Wejherowo pojedzie do Gdańska na potyczkę z tamtejszym SMS ZPRP. Trzymamy kciuki za pełną pulę.

2020-03-07 11:22:11

Dopiero rzuty karne zdecydowały o wyjazdowym zwycięstwie żeńskiej drużyny Tytanów Wejherowo. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu w Słupsku, w którym w regulaminowym czasie gry padł remis,...