12
Agnieszki, Kariny, Lesława

TYTANI NA TARCZY

2019-12-08 18:28:11

Prezentu mikołajkowego nie było. Po zaciętym meczu w ramach rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo ulegli ekipie USAR Kwidzyn 30:36. Po meczu wejherowski klub zorganizował krótką imprezę mikołajkową dla swoich kibiców.

Kibice Tytanów, którzy przybyli na mecz do hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4, bardzo liczyło na zwycięstwo żółto-czerwonych. W ostatnim tegorocznym meczu wszyscy bardzo chcieli zwycięstwa, tym bardziej, że kilka dni wcześniej, w tej samej hali Tytani rozegrali znakomite, zwycięskie spotkanie w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Spotkanie miało przebieg podobny, do innych w lidze. Nasi szczypiorniści rozpoczęli z dużym zaangażowaniem i animuszem stawiając twarde warunki gościom. USAR był mocno zmotywowany do zdobycia kompletu punktów i konsekwentnie do tego dążył. Mecz był wyrównany i zacięty. Wynik w pierwszej połowie oscylował wokół remisu, a na przerwę drużyny schodziły do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu kwidzynian (11:12).

Druga połowa była nie mniej zacięta ale do czasu. Im bliżej było końca, tym bardziej goście zaczęli odskakiwać Tytanom. Wypracowali sobie kilkubramkową przewagę i potrafili skutecznie jej bronić. Nasi szczypiorniści pomimo prób nie byli w stanie odrobić strat. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gości.

W meczu 11. kolejki I ligi piłki nożnej KS Tytani Wejherowo przegrali z USAR-em Kwidzyn 30:36 (11:12). Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach aż do lutego 2020.

Po zakończeniu meczu odbyły się tradycyjne sportowe mikołajki, które co roku dla swoich kibiców przygotowują Tytani. Były wspólne konkursy i zabawy, niespodzianki oraz słodki poczęstunek dla najmłodszych.

Wejherowska hala sportowa okazała się szczęśliwa. Przy gorącym dopingu publiczności, kobieca reprezentacja Polski Juniorów w piłce ręcznej dwukrotnie pokonała swoje rówieśniczki z Włoch.

2020-01-12 22:30:42

Wejherowo bardzo mocno zaznaczy się na mapie polskiej piłki ręcznej. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się u nas dwa mecze międzypaństwowe kobiecych reprezentacji Polski i Włoch. Na oba...

2020-01-11 14:59:57

Surową lekcję piłki ręcznej odebrały nasze szczypiornistki, które w miniony weekend zmierzyły się w Szczecinie z tamtejszym MKS Kusy, w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet. Wynik 15:37...