1234
Januarego, Konstancji, Leopolda

PORAŻKA "TYTANEK"

2019-12-09 11:04:30

Żeńska ekipa KS Tytani Wejherowo poszła w ślady starszych kolegów i także przegrała w ostatnim meczu. Nasze szczypiornistki uległy drużynie MKS Brodnica. Mecz był rozgrywany w niedzielę w Wejherowie.

To była przedostatnia kolejka spotkań w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet w tym roku. Przeciwniczkami naszych Tytanek była ekipa MKS Brodnica. Dosyć szybko okazało się, że drużyna gości postawiła naszej ekipie bardzo trudne warunki, którym nasza ekipa nie potrafiła sprostać. Na boisku widać było różnicę w umiejętnościach.

W miarę upływu czasu Tytanki traciły dystans. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem MKS Brodnica 19:9. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Na parkiecie widać było dominacje gości.

W 6. kolejce spotkań II ligi piłki ręcznej kobiet KS Tytani Wejherowo ulegli na własnym boisku MKS Brodnica 21:34 (9:19). W najbliższy weekend nasze szczypiornistki rozegrają ostatni mecz w tym roku, w którym zmierzą się na wyjeździe z MKS Kusy Szczecin.

Już za tydzień ruszają ligowe rozgrywki piłki ręcznej. Na boisko wracają zatem KS Tytani Wejherowo. Męska drużyna w rozgrywkach I ligi, a kobiety w II lidze. Znany jest już terminarz spotkań oraz...

2020-09-13 10:20:49

Przed rozpoczęciem nowego ligowego sezonu Klub Sportowy TYTANI Wejherowo, podpisał z władzami miasta umowę sportowej promocji Wejherowa przez drużynę męską, która drugi sezon grać będzie w I...

2020-07-29 23:59:54

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.