1
Michaliny, Michała, Piotra

PORAŻKA TYTANEK

2019-12-17 08:44:01

Surową lekcję piłki ręcznej odebrały nasze szczypiornistki, które w miniony weekend zmierzyły się w Szczecinie z tamtejszym MKS Kusy, w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet. Wynik 15:37 mówi sam za siebie.

Od pierwszego gwizdka widać była różnicę klas obu zespołów. Warunki dyktowały doświadczone gospodynie. Tytanki, pomimo ambitnej gry, były jedynie tłem dla szczecinianek. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem MKS-u 16:6. Oczywiste stało się, że w drugiej połowie nasze zawodniczki mogą jedynie powalczyć o honorową porażkę.

Z takim nastawieniem Tytanki wyszły na druga połowę i z początku prowadziły w miarę wyrównaną grę. Jednak w miarę upływu czasu ponownie rosła dominacja szczecinianek, które w końcówce meczu już niepodzielnie rządziły na parkiecie. Pomimo prób, nasze szczypiornistki niewiele mogły zdziałać.

W 7. kolejce rozgrywek II ligi piłki ręcznej kobiet KS Tytani Wejherowo przegrywają na wyjeździe z MKS Kusy Szczecin 15:37 (6:16). Był to ostatni mecz w tym roku obu drużyn. Panie ponownie wrócą na ligowe parkiety w lutym.

W debiucie rozgrywek II ligi piłki ręcznej sezonu 2020/2021, żeńska drużyna KS Tytani Wejherowo uległa na własnym parkiecie zespołowi MKS Kusy Szczecin. Mecz odbył się w Szczecinie, bez udziału...

2020-10-18 10:48:52

Szybko zakończył się udział Tytanów Wejherowo w rozgrywkach Pucharu Polski Piłki Ręcznej. Po niezwykle zaciętym spotkaniu w Kwidzynie, nasi szczypiorniści ulegli minimalnie USAR-owi 25:26.

2020-10-18 18:45:26

Surową lekcję odebrali szczypiorniści Tytanów Wejherowo, którzy na własnym boisku przegrali z SPR GKS Autoinwest Żukowo. Żółto-czerwoni tylko przez pierwsze piętnaście minut meczu byli...