123
Ady, Celestyny, Ireneusza

NARESZCIE!

2020-02-17 10:00:00

Emocje do samego końca i wielki wybuch radości po kocowym gwizdu. Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo odnieśli swoje pierwsze, historyczne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi.

Kibice długo czekali na to zwycięstwo i wreszcie się doczekali. W sobotnim meczu 13. kolejki piłki ręcznej w ramach rozgrywek I ligi, nasi szczypiorniści sprawili swoim sympatykom ogromną radość. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu wreszcie zwyciężyli pokonując Sokoła Kościerzyna.

Mecz od początku był wyrównany. Oba zespoły grały twardo i nieustępliwie. Siły były wyrównane, dlatego żadna z ekip nie była w stanie wypracować sobie przewagi bramkowej. Przez większą część pierwszej połowy wynik oscylował wokół remisu, a na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 12:11 dla Sokoła Kościerzyna.

Po przerwie kibice zadawali sobie tylko jedno pytanie. Czy Tytani utrzymają skuteczność i swój poziom gry do końca spotkania. W poprzednich meczach był to kluczowy element, który decydował o porażkach. Początkowo wydawało się, że koszmary wróciły. Przyjezdni zaczęli dominować na parkiecie i powoli uzyskiwali przewagę bramkową. W kulminacyjnym momencie drugiej połowy przewaga Sokoła wyniosła aż 5 bramek. Na szczęście to nie załamało naszych szczypiornistów, którzy przełamali kryzys i w znakomitym stylu powrócili do gry. Seria bezbłędnych rzutów i skuteczna obrona pozwoliły odrobić stratę i zbliżyć się do przyjezdnych na jedno trafienie. To wlało nadzieje w serca zawodników i kibiców, którzy poczuli że jest szansa na pokonanie przeciwnika. Na pięć minut przed końcem meczu na tablicy widniał wynik remisowy i właśnie wtedy fantastycznym zrywem Tytani "dobili" Sokoła. Żółto-czerwoni rzucili cztery bramki z rzędu nie tracąc żadnej i zasłużenie cieszyli się z pierwszej wygranej w rozgrywkach.

W 13 kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo pokonali na własnym boisku Sokoła Kościerzyna 27:23 (11:12).

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.

2020-03-08 17:33:27

Ligowe rozgrywki w piłkę ręcznej nabierają tempa. W najbliższą sobotę męska drużyna Tytanów Wejherowo pojedzie do Gdańska na potyczkę z tamtejszym SMS ZPRP. Trzymamy kciuki za pełną pulę.

2020-03-07 11:22:11

Dopiero rzuty karne zdecydowały o wyjazdowym zwycięstwie żeńskiej drużyny Tytanów Wejherowo. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu w Słupsku, w którym w regulaminowym czasie gry padł remis,...