Ady, Celestyny, Ireneusza

TYTANKI PRZEGRYWAJĄ

2020-02-17 12:24:00

Liderki pokazały swoją moc. Kobieca drużyna SPR Arka Gdynia bez trudu pokonała w Wejherowie Tytanki. Nasz dziewczęta, pomimo ambitnej gry, nie były w stanie nawiązać równorzędnej gry.

W drugim meczu rundy rewanżowej o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej kobiet przed ekipą KS Tytani Wejherowo stało niezwykle trudne zadanie. Nasze szczypiornistki w niedzielę w hali PZS nr 4 w Wejherowie miały za przeciwniczki aktualne liderki z SPR Arki Gdynia. Gdynianki sa pewniakiem do awansu do I ligi, podczas gdy nasze dziewczęta dopiero pierwszy sezon graja na ligowych parkietach i zdobywają doświadczenie. Tę różnicę szybko można było zauważyć na parkiecie, na którym przyjezdne rządziły niepodzielnie

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:4 dla gdynianek. Nasze szczypiornistki miały ogromne problemy ze sforsowaniem szczelnej defensywy piłkarek ręcznych Arki. Tymczasem przyjezdne nie tylko szczelnie broniły ale także były skuteczne zarówno w ataku pozycyjnym jak i w kontrze. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej jeśli chodzi o obraz gry. Naszym szczypiornistom pozostawało jedynie ambitnie walczyć o jak najmniejsze rozmiary porażki.

W 9. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej kobiet KS Tytani Wejherowo przegrywa na własnym boisku z SPR Arką Gdynia 11:29 (4:15).

opr. qrator

Mecz bez historii i bez szczęśliwego zakończenia. Tytani, którzy sprawiali wrażenie zmęczonych, w sobotę łatwo ulegli na wyjeździe ekipie SMS ZPRP Gdańsk 19:34.

2020-03-08 17:33:27

Ligowe rozgrywki w piłkę ręcznej nabierają tempa. W najbliższą sobotę męska drużyna Tytanów Wejherowo pojedzie do Gdańska na potyczkę z tamtejszym SMS ZPRP. Trzymamy kciuki za pełną pulę.

2020-03-07 11:22:11

Dopiero rzuty karne zdecydowały o wyjazdowym zwycięstwie żeńskiej drużyny Tytanów Wejherowo. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu w Słupsku, w którym w regulaminowym czasie gry padł remis,...