WYBORY WÓJTA PRZESUNIĘTE?

WYBORY WÓJTA PRZESUNIĘTE?

Wszystko wskazuje na to, ze mieszkańcy gminy Wejherowo nowego wójta wybiorą...
POKŁOSIE SESJI

POKŁOSIE SESJI

Wtorkowa Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Wejherowa zajęła kilkoma sprawami...
NIELETNI SPRAWCĄ ROZBOJU

NIELETNI SPRAWCĄ ROZBOJU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pracowali nad sprawą...
Z TĘSKNOTY ZA FORCECONEM

Z TĘSKNOTY ZA FORCECONEM

Od 2016 roku odbywał się w Wejherowie Zlot Fanów Gwiezdnych Wojen FORCECON,...
FINAŁ TUŻ, TUŻ

FINAŁ TUŻ, TUŻ

Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....
27
Środa
Styczeń 2021
Loading...
Poprzedni Styczeń Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Sport

MISTRZOWIE POWIATU

2015-03-07 13:55:58

W ostatnich dniach gimnazjaliści z powiatu wejherowskiego rozgrywali zawody sportowe rangi mistrzowskiej. Rywalizowali chłopcy w piłce ręcznej i siatkówce.

Najpierw do zawodów stanęli siatkarze. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Redzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców. Turniej rozegrano 26 lutego.

W zawodach, które były także eliminacjami do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, uczestniczyło osiem drużyn. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy spotkały się w półfinałach, a zwycięzcy w finale. Trumfatorem turnieju została drużyna z Gimnazjum nr 1 w Rumi, która pokonała zespół Gimnazjum nr 1 Reda. Zwycięski zespół grał w składzie: Dominik Cegielski, Piotr Hennig, Bruno Panek, Dominik Soczyński, Robert Miotk, Mariusz Lewandowski, Marcin Klebba, Michał Krupecki, Paweł Flatau, Oskar Szweda, Sebastian Bork, Nikodem Chwalisz, Wojciech Oko – opiekun drużyny Anna Soczyńska.

W meczu o trzecie miejsce Gimnazjum Luzino pokonało Samorządowe Gimnazjum Bolszewo.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Redzie.

Końcowa klasyfikacja mistrzostw:

I

Gimnazjum nr 1 w Rumi

II

Gimnazjum nr 1 w Redzie

III

Gimnazjum w Luzinie

IV

Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie

V

Gimnazjum w Lini

VI

Gimnazjum nr 1 w Wejherowie

VII

Gimnazjum w Dobrzewinie - Karczemkach

VIII

Gimnazjum w Bożympolu Wielkim

Szczypiorniści spotkali się 2 i 3 marca na Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Turniej odbywał się w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie i był eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się również w Bolszewie.

W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów ze wszystkich gmin Powiatu Wejherowskiego. Najpierw drużyny podzielone na trzy grupy, rozegrały rundę eliminacyjną. Następnego dnia rywalizowano w rundzie finałowej. Zwycięzcami turnieju i mistrzami powiatu zostali piłkarze ręczni Bolszewa. Drużyna Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie wystąpiła w składzie: Szymon Miler, Dawid Paczos, Grzegorz Okroy, Patryk Zajk, Krzysztof Melcer, Kamil Bochentin, Dominik Miłosz, Marek Modzelewski, Jan Maciszka, Dominik Dudziński, Piotr Wenta, Marcin Kwidziński, Michał Osiecki, Michał Kloka, opiekun drużyny – Jarosław Borowiec.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie.

Końcowe wyniki zawodów:

I

Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie

II

Gimnazjum nr 1 w Redzie

III

Gimnazjum nr 1 w Wejherowie

IV

Gimnazjum w Szemudzie

V

Gimnazjum Publiczne w Luzinie

VI

Gimnazjum w Bożympolu Wielkim

VII

Samorządowe Gimnazjum w Gniewinie

VIII

Gimnazjum w Strzepczu

IX

Gimnazjum nr 1 w Rumi

X

Gimnazjum w Choczewie

qrator/ foto: PZPOWPrzeczytaj również
W najbliższy weekend swoje ligowe mecze rozegrają szczypiorniści i futboliści. Piłkarze ręczni KS Tytani Wejherowo podejmą na własnym boisku ekipę SPR GKS Autoinwest Żukowo, a piłkarze nożni WKS...

2020-10-09 09:35:45

W ten weekend nasi ligowcy powalczą o punkty na wyjazdach. Piłkarze Gryfu Wejherowo zagrają na swoim boisku, a szczypiorniści Tytanów Wejherowo mecz najbliższej kolejki rozegrają u swoich...

2020-10-02 09:24:44

Już jutro obie nasze drużyny ligowe – piłki nożnej i piłki ręcznej, zagrają na własnych boiskach o ligowe punkty. Oba spotkania rozpoczną się o tej samej porze, a na widowni, zgodnie z wytycznymi...

2020-09-25 11:57:46

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!