ŚWIATEŁKO W TUNELU

ŚWIATEŁKO W TUNELU

Dobra wiadomość dla mieszkańców. Budowa tunelu w ciągu ulicy Kwiatowej...
Z WEJHEROWA DO KADRY

Z WEJHEROWA DO KADRY

Wejherowska pięściarka kolejny raz trenuje z kadrą Polski. Julia...
KATASTROFA AUTOBUSU

KATASTROFA AUTOBUSU

Tragiczny wypadek i ofiary śmiertelne. We wsi Mierzynko (gmina Gniewino)...
SPRAWDŹ KĄPIELISKO

SPRAWDŹ KĄPIELISKO

Gdzie można bezpiecznie wypoczywać nad wodą i kapać się. Z pomocą...
POLICJANCI NA OBOZIE

POLICJANCI NA OBOZIE

W rmach letniej akcji profilaktyczno-edukacyjnej, mundurowi odwiedzają...
16
Czwartek
Lipiec 2020
Loading...
Poprzedni Lipiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

PONOWNE OTWARCIE WCK

2020-06-26 10:12:10

Filharmonia Kaszubska wznawia działalność i ponownie będzie dostępna dla mieszkańców. W pierwszej kolejności będziemy mogli korzystać z kina. Wszystko w specjalnym reżimie sanitarnym, w trosce o bezpieczeństwo widzów.

Wejherowskie Centrum Kultury – Filharmonia Kaszubska zaprasza ponownie od piątku 26 czerwca. Godziny pracy, jak i zakres oferty kulturalnej, uległy zmianie. Na razie możliwe będzie oglądanie wystaw w galerii i we foyer oraz uczestnictwo w seansach kinowych.

Udział w seansach kinowych dopuszczalny jest pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Maseczkę należy założyć przed wejściem do budynku Filharmonii. Obowiązuje zakaz jedzenia i picia w trakcie seansów. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi ilość osób na widowni będzie ograniczona. Rzędy będą zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Bilety najlepiej kupować za pośrednictwem strony internetowej www.wck.org.pl. Kasy czynne będą w godzinach od 15:00 do 21:00, a w weekendy na godzinę przed pierwszym wydarzeniem – do 21:00. W trosce o bezpieczeństwo uczestników kontrola biletów będzie odbywała się w sposób bezdotykowy.

Przy zakupie biletów każdy zostanie poproszony o podanie swoich danych kontaktowych na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów lub pracowników kina zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane będą wyłącznie w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. W budynku należy zachowywaćbezpieczny dystans 2 metrów od innych osób.
Wejść do Filharmonii Kaszubskiej odbywać się będzie wyłącznie od ulicy Hallera, natomiast wyjście będzie na ulicę Sobieskiego. Każdy przychodzący będzie miał sprawdzaną temperaturę oraz będzie miał obowiązek zdezynfekować ręce (przygotowane zostaną specjalne dozowniki z płynem).

Szczegółowe informacje o trybie pracy Filharmonii Kaszubskiej dostępne sa na stronie internetowej WCK.

qratorPrzeczytaj również
Aż dwie unikatowe wystawy, obie traktujące o społeczności romskiej, można oglądać w galerii i foyer Filharmonii Kaszubskiej. Dla wielu osób może to być pierwsza okazja na zapoznanie się z romskim...

2020-07-10 11:07:03

O tym, że czytanie książek to dobry pomysł o każdej porze dnia, przypomina nowy zegar, który pojawił się na parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie. Zamiast cyfr znajdują się tam...

2020-07-11 13:18:54

Port Rumia przygotował nie lada atrakcję dla miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi! Od 6 lipca będzie można obejrzeć wyjątkowe modele inspirowane kultowymi pojazdami kosmicznymi, a także...

2020-07-03 10:01:12

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!