123456
Elwiry, Hipolita, Radosławy

SMUTNE POŻEGNANIE

2020-07-20 13:46:20

To był ostatni mecz Gryfa Wejherowo przed własną publicznością w tym sezonie. Nasza drużyna żegna się z II ligą w kiepskim stylu przegrywając z Górnikiem Polkowice 0:3.

Wejherowianie już kilka kolejek temu zostali zdegradowani z II ligi piłki nożnej. Goście, Górnik Polkowice, nie byli jeszcze pewni utrzymania się w tej klasie rozgrywkowej, dlatego należało oczekiwać że rozpoczną mecz bardzo skoncentrowani i zmobilizowani. Tak też się stało. Goście od początku groźnie atakowali i dążyli do strzelenia bramki. Swój cel osiągnęli w 27 minucie, kiedy do siatki Gryfa trafił Michał Bednarski. Tuż przed przerwą, w 44 minucie podwyższyli za sprawą Kamila Wacławczyka na 2:0

Druga połowa rozgrywana była pod kontrolą Górnika. Goście prowadzili grę i starali się narzucić swoje warunki gry. Gryf, grający w bardzo odmłodzonym składzie niewiele mógł zrobić. Gra toczyła się w spokojnym tempie. Wynik meczu ustalił w 90 minucie Kornel Ciupka, który strzelił trzecią bramkę dla Górnika.

W 33. kolejce spotkań II ligi piłki nożnej, w niedzielę 19 lipca br., Gryf Wejherowo przegrywa na własnym boisku z Górnikiem Polkowice 0:3 (0:2). Był to ostatni mecz w sezonie rozgrywany na Wzgórzu Wolności. W ostatniej kolejce spotkań Gryf pojedzie do Torunia gdzie zmierzy się z tamtejszą Elaną. Ten mecz odbędzie się w sobotę 25 lipca.

Od wyjazdowego zwycięstwa rozpoczął Gryf Wejherowo swój start w III lidze piłki nożnej. Żółto-czarni nie bez trudności pokonali Górnika Konin i wracają do domu z kompletem punktów. Drużyna,...

2020-08-09 18:53:20

W pierwszy weekend sierpnia rozpoczęły się rozgrywki II ligi piłki nożnej grupy 2 w której od sezonu 2020/2021 występuje WKS Gryf Wejherowo, po spadku z II ligi. Żółto-czarni swój pierwszy mecz...