123456
Franciszka, Kseni, Maksymiliana

TYTANI POLEGLI W KWIDZYNIE

2020-10-05 09:20:01

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, nasi szczypiorniści dotrzymują kroku ekipie gospodarzy. Druga połowa to brzemienne w skutki przestoje, ogromne problemy ze zdobywaniem bramek i pokaz skuteczności w wykonaniu SMS ZPRP Kwidzyn. Efekt- wysoka porażka Tytanów na wyjeździe.

W sobotę w Kwidzynie spotkały się dwie drużyny, które zamykały tabelę I ligi piłki ręcznej – SMS ZPRP Kwidzyn i Tytani Wejherowo. Obie ekipy upatrywały w tym szansę na pierwszą zdobycz punktową w tym sezonie. Wiadomo było, że po ostatnim gwizdku tylko jedna z drużyn będzie się cieszyć.

Do 15 minuty mecz był wyrównany. Prowadzenia kilkukrotnie się zmieniało, a wynik oscylował wokół remisu. Później na prowadzenie wyszli gospodarze i powoli budowali przewagę. W ostatnich minutach dzięki skutecznej obronie nie pozwolili Tytanom rzucić bramki i zniwelować strat. To pozwoliło drużynie z Kwidzyna osiągnąć trzybramkową przewagę na zakończenie pierwszej połowy.

Pierwsze dziesięć minut drugiej części gry to popis skuteczności gospodarzy. W tym czasie znowu odskoczyli Tytanom i powiększyli przewagę bramkową do pięciu „oczek”. Później gra się wyrównała ale nasi szczypiorniści nie byli w stanie odrobić strat. Gospodarze grali pewnie w obronie i skutecznie w ataku. Ostatnie dziesięć minut meczu to popis skuteczność SMS ZPRP Kwidzyn, którzy bezlitośnie wykorzystywali słabość Tytanów i sukcesywnie powiększyli przewagę aż do jedenastu bramek. Nasz zespół tym czasie zanotował zaledwie dwa trafienia.

W 3. kolejce spotkań I ligi piłki ręcznej SMS ZPRP Kwidzyn pokonuje na własnym boisku KS Tytani Wejherowo 33-22 (15-12). Tytani spadają na ostatnie miejsce w tabeli i są jedyną drużyną która nie wywalczyła w tym sezonie choćby punktu.

W sobotę, po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu szczypiorniści KS Tytani Wejherowo minimalnie przegrali z MKS Grudziądz 26:28. Końcowy wynik ważył się dosłownie do ostatnich sekund meczu....

2020-11-23 11:02:59

W ramach 8. kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo podejmą w najbliższą sobotę na własnym boisku wicelidera MKS Grudziądz. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

2020-11-20 13:52:51

Obie nasze ligowe drużyny piłki ręcznej rogrywały w niedzielę swoje mecze i obie zanotowały porażki. Panowie ulegli na wyjeździe MKS Nielba Wągroiec, a panie na własnym boisku musiały uznać...