123456
Leona, Leonarda, Lesławy

DOTKLIWA PORAŻKA TYTANÓW

2020-10-11 18:40:57

Surową lekcję odebrali szczypiorniści Tytanów Wejherowo, którzy na własnym boisku przegrali z SPR GKS Autoinwest Żukowo. Żółto-czerwoni tylko przez pierwsze piętnaście minut meczu byli równorzędnym przeciwnikiem dla ekipy z Żukowa. Później był to mecz do jednej bramki.

Do 15 minuty mecz był wyrównany. Jedna i druga drużyna wychodziły na prowadzenie, a wynik oscylował wokół remisu. Od stanu 8:8  lekką przewagę zaczęli osiągać goście, którzy wypracowali sobie kilkubramkową przewagę. Tytani kompletnie stracili skuteczność i do końca pierwszej połowy rzucili jeszcze zaledwie 3 bramki, przy 9 które w tym samym czasie zdobyli goście z Żukowa.

Druga połowa nie przyniosła przełomu. GKS nadal miał przewagę, a Tytani nie byli w stanie zniwelować straty. Co więcej, goście sukcesywnie powiększali przewagę i tak było aż do końca spotkania, które Tytani przegrali różnicą aż 16 "oczek".

W meczu 4. kolejki I ligi piłki ręcznej w sobotę 10 października Tytani Wejherowo –przegrywają na własnym boisku z SPR GKS Autoinwest Żukowo 22:38 (11:17) i wciąż pozostają jedynym zespołem który nie zdobył punktu w sezonie 2020/2021.

W ramach 8. kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo podejmą w najbliższą sobotę na własnym boisku wicelidera MKS Grudziądz. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

2020-11-20 13:52:51

W sobotę, po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu szczypiorniści KS Tytani Wejherowo minimalnie przegrali z MKS Grudziądz 26:28. Końcowy wynik ważył się dosłownie do ostatnich sekund meczu....

2020-11-23 11:02:59

Obie nasze ligowe drużyny piłki ręcznej rogrywały w niedzielę swoje mecze i obie zanotowały porażki. Panowie ulegli na wyjeździe MKS Nielba Wągroiec, a panie na własnym boisku musiały uznać...