31
Anieli, Juliana, Przemysława

GRYF POLEGŁ W TORUNIU

2020-11-08 15:59:35

W niedzielę piłkarze Gryfu Wejherowo grali bardzo ważny mecz wyjazdowy z Pomorzaninem Toruń. Obie ekipy sąsiadowały ze sobą w tabeli III ligi, a dzieliły ich zaledwie 4 punkty. Niestety spotkanie zakończyło się porażką żółto-czarnych 0:3.

Mecz od początku układał się źle. Gryf pierwszą bramkę stracił już w 5 minucie pierwszej połowy, gdy za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował "jedenastkę". To od razu ustawiło gospodarzy w uprzywilejowanej sytuacji. W dalszej części pierwszej połowy drużyna z Torunia prezentowała się lepiej. Potwierdzili to strzeleniem kolejnej bramki w 32 minucie. W pierwszej połowie Gryf pokazał niewiele. Sytuacji strzeleckich było bardzo mało. Wprawdzie gospodarze nie mieli ich o wiele więcej ale to po ich strzałach padały bramki.

W drugiej połowie Gryf postanowił odważnej zaatakować. Gra się wyrównała, a momentami to żółto-czarni mieli przewagę. Ekipa z Torunia skupiała się przede wszystkim na powstrzymaniu naporu Gryfa. To im się udawało. Nasi piłkarze nie byli w stanie zdobyć bramki. Pod koniec meczu, gdy Gryfowi ubywało sił a jednocześnie kończył się czas, w doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli trzecią bramkę, która przypieczętowała ich zwycięstwo.

W 15. kolejce III ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń 0:3 (0:2). Dzięki zwycięstwu Pomorzanin przesunął się na szesnaste miejsce w tabeli, a Gryf pozostaje na czwartym miejscu od końca.

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do...