123456
Emmy, Flory, Romana

POSZLI ZA CIOSEM

2020-11-14 19:33:56

Sukcesem zakończył się sobotni, wyjazdowy mecz III ligi piłki nożnej Gryfu Wejherowo. Żółto-czarni pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:1. Dzięki zwycięstwu Gryf znacznie przybliżył się do opuszczenia strefy spadkowej.

Środowe zwycięstwo z Bałtykiem Gdynia na własnym boisku zadziałało na nasz zespół mobilizująco. Dodało wiary piłkarzom, którzy na sobotni mecz wyjazdowy z Sokołem Kleczew wyszli zdeterminowani i pozytywnie nastawieni. Już w 15 minucie pierwszej połowy żółto-czarni wywalczyli rzut karny, który skutecznie wykorzystał Norbert Hołtyn. Gospodarze szybko chcieli odrobić straty ale Gryf im na to nie pozwolił. Nasz zespół nadal grał bardzo aktywnie i odważnie w ataku. To przyniosło efekt w 26 minucie, gdy Norbert Hołtyn ponownie wpisał się na listę strzelców. Gryf miał już dwie bramki na swoim koncie ale nie zwalniał tempa. Grał skutecznie w obronie i groźnie w ataku. Gospodarze niewiele w pierwszej połowie mgli zrobić, nawet gdy stwarzali sobie sytuacje strzeleckie.

Na drugą połowę Sokół Kleczew wyszedł z nastawieniem na przejęcie inicjatywy w grze i zdominowanie Gryfu. To tylko częściowo im się udało, ponieważ żółto-czarni skupili się na obronie, która tego dnia była nie do przejścia. Ataki gospodarzy rozbijały się o nasz blok defensywny, który grał nadzwyczaj skutecznie. Tuż przed końcowym gwizdkiem, gdy piłkarze Gryfu byli już nieco rozluźnieni, Sokół zdobył bramkę kontaktową. Niewiele to pomogło, ponieważ chwilę później arbiter zakończył spotkanie.

W 17. kolejce spotkań III ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo wygrywa na wyjeździe z Sokołem Kleczew 2:1 (2:0). Cieszy nie tylko zwycięstwo ale także bardzo skuteczna i dojrzała gra praktycznie wszystkich formacji.

Przed żółto-czarnymi jeszcze jeden zaległy mecz wyjazdowy z Kotwicą Kołobrzeg który pierwotnie miał się odbyć 10 października, a który został przełożony na 21 listopada. Będzie to ostatni mecz w tym roku i po jego zakończeniu dowiemy się na jakim miejscu w tabeli żółto-czarni zakończą pierwszą część sezonu.

Zaległym, wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg pożegnamy piłkarską jesień w 2020 roku. W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo rozegra zaległe spotkanie 11. kolejki III ligi piłki nożnej.

2020-11-19 10:31:30

W ostatnim, zaległym meczu tej jesieni, Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Na trudnym terenie nasi piłkarze wywalczyli bardzo potrzebny, jeden punkt. Wlewa to nieco...

2020-11-23 10:36:22

Długo oczekiwane zwycięstwo. W meczu 16. kolejki spotkań III ligi piłki nożnej Gryf Wejehrowo pokonał na własnym boisku Bałtyk Gdynia 3:0. Wygrana z wyżej notowanym przeciwnikiem cieszy.