PANIE POKAZAŁY KLASĘ

PANIE POKAZAŁY KLASĘ

Ostatni weekend był bardzo owocny dla naszych kickboxerek, które na dwóch...
TYTANI ROZPOCZĘLI ROZGRYWKI

TYTANI ROZPOCZĘLI ROZGRYWKI

Od przegranej rozpoczęli sezon 2021/2022 szczypiorniści KS Tytani...
BIEGANIE I POMAGANIE

BIEGANIE I POMAGANIE

W niedzielę w Bolszewie odbyła się charytatywna impreza sportowa, której...
ZLOT TURYSTÓW SENIORÓW

ZLOT TURYSTÓW SENIORÓW

Po raz ósmy odbył się w Wejherowie Zlot Turystów Seniorów. Impreza odbywa...
OBOWIĄZKOWA DERATYZACJA

OBOWIĄZKOWA DERATYZACJA

Zgodnie z postanowieniami r egulaminu utrzymania czystości i porządku na...
21
Wtorek
Wrzesień 2021
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

"HARWAN" NIEPOKONANY

2021-04-24 16:33:55

Efektowne zwycięstwo zanotował Dominik Harwankowski na piątkowe gali bokserskiej Rocky Boxing Night. Pojedynek w wadze lekkiej rozstrzygnął na swoją korzyść przed czasem. W narożniku sekundował mu Wojciech Wasiakowski z Wejherowskiego Klubu Bokserskiego. Gala była transmitowana na kanałach sportowych Polsatu.

Młody zawodnik, który mieszka i trenuje w Wejherowie, a pracuje w Rumi, stoczył swoją trzecią walkę na zawodowych ringach. Za przeciwnika miał Roberta Niedźwiedzkiego, który w ostatniej chwili zastąpił wcześniej anonsowanego Krzysztofa Rogowskiego.

Harwankowski od początku starcia prezentował boks bardziej dojrzały i wyrafinowany technicznie. Skutecznie wykorzystywał swoje atuty – szybkość i pracę nóg, spychając swojego rywala do defensywy. Pod koniec pierwszej rundy posłał na deski swojego przeciwnika, który po liczeniu jeszcze podjął walkę. W drugiej rundzie ponownie Niedźwiedzki znalazł się na deskach i tym razem narożnik poddał walkę. Dominik Harwankowski zwyciężył przez techniczny nokaut.

Była to trzecia wygrana na zawodowych ringach "Harwana", który od zeszłego roku jest pięściarzem grupy Rocky Boxing Promotion. O zdolnym 20-latku bardzo ciepło wyrażają się znawcy boksu. Pod wrażeniem umiejętności Dominika Harwankowskiego byli komentujący ten pojedynek w telewizji Janusz Pindera i Przemysław Saleta, widząc przed nim bardzo ciekawe perspektywy sportowe.

Odnotować należy, że w narożniku Harwana funkcję trenera sprawował prezes i trener Wejherowskiego Klubu Bokserskiego Gryf Wojciech Wasiakowski, pod którego okiem Dominik przygotowywał się do piątkowego pojedynku.

Z uwagą będziemy śledzić kolejne walki Dominika Harwankowskiego na zawodowych ringach.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

foto: Polsat SportPrzeczytaj również
Ostatni weekend był bardzo owocny dla naszych kickboxerek, które na dwóch różnych imprezach wywalczyły medale. Paulina Stenka i Zuzanna Kalbarczyk od lat przyzwyczaiły nas, że są jednymi z...

2021-09-20 14:58:55

Trwają zapisy do wejherowskiej sekcji kickboxingu Klubu Sportowego MAXIMUS. Zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Mile widziany każdy, kto chce poprawić swoją...

2021-09-14 10:25:06

Do bogatej kolekcji trofeów z imprez międzynarodowych i krajowych w kickboxingu, Paulina Stenka dołożyła kolejne. Kilka dni temu została dwukrotną złotą medalistką Akademickich Mistrzostw Polski.

2021-09-13 10:11:23

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!