31
Marka, Wiktoryny, Zenona

PIŁKARZE PRZEGRYWAJĄ

2021-05-10 08:25:28

Szansa zaprzepaszczona. Gryf Wejherowo nie wykorzystał atutu własnego boiska i w niedzielę przegrał mecz z Unią Swarzędz 1:2. Sytuacja naszego zespołu staje się coraz trudniejsza, a szansa na wydobycie się z strefy spadkowej drastycznie maleje.

Niedzielne spotkanie było szansa na podreperowanie bilansu punktowego żółto-czarnych. Po kiepskich meczach wyjazdowych, na własnym boisku Gryf miał i powinien zdobyć komplet punktów. Tej szansy nie wykorzystał przegrywając z Unią Swarzędz, czym bardzo skomplikował sobie sytuację w lidze. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości, a jedyną bramkę zdobył w Mateusz Molewski w 30 minucie. Po przerwie wyrównał Przemysław Trytko (gol w 59 minucie meczu). Gryf niestety nie poszedł za ciosem, za to goście, za sprawą Mikołaja Łopatki, w 68 minucie podwyższyli na 2:1 i tę przewagę utrzymali aż do końca meczu.

W 20. kolejce spotkań III ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na Wzgórzu Wolności z Unią Swarzędz 1:2 (0:1). Do końca rozgrywek pozostało zaledwie osiem kolejek spotkań. Do zdobycia są jeszcze 24 punkty ale forma żółto-czarnych każe wątpiłaby dali radę zwyciężyć we wszystkich pozostałych spotkaniach, tym bardziej, że część z nich rozegrana zostanie na wyjeździe. Przyszłość Gryfu Wejherowo w II lidze robi się coraz bardziej niepewna.

Gorzką pigułkę musieli przełknąć wejherowscy kibice. W sobotę, piłkarze WKS Gryf Wejherowo przegrali na własnym boisku 1:3 z Pogonią Lębork. Żółto-czarni wciąż pozostają bez zwycięstwa w tym roku.

2024-03-25 10:18:00

Kolejny mecz bez zwycięstwa. Tym razem Gryf Wejherowo po zaciętej walce przegrał na wyjeździe z Gryfem Słupsk 0:2. Najbardziej niepokoi brak skuteczności żółto-czarnych.

2024-03-17 22:19:20

Na pierwsze zwycięstwo piłkarzy w rozgrywkach ligowych w tym roku przyjdzie nam jeszcze poczekać. W niedzielę, 10 marca na Wzgórzu Wolności Gryf Wejherowo przegrywa z Jaguarem Gdańsk 0:2.