123
Bogusława, Liwiusza, Tekli

GRYF PRZEGRYWA W KOŚCIERZYNIE

2021-09-06 10:12:12

Porażką zakończył się mecz WKS Gryf Wejherowo z Kaszubią Kościerzyna. Żółto-czarni ulegli na wyjeździe 2:3 i tym samym podtrzymali niechlubną tradycję porażek na wyjeździe. Punkty zdobywają tylko na własnym boisku.

Spotkanie z sąsiadem zza miedzy odbyło się w niedzielę w Kościerzynie. Przez większą część pierwszej połowy trwałą zacięta i wyrównana walka. Pierwszą bramkę meczu zdobył Gryf już w 15. minucie, za sprawą Jakuba Kwidzińskiego Gospodarze długo nie mogli sobie poradzić ze skutecznie grającą defensywą naszej drużyny ale na trzy minuty przed końcem zadali dwa ciosy, które dały im bramki. Kolejno w 43. i 44. minucie Kaszubia trafia do siatki i na przerwę Gryf przegrywa 1:2.

Druga połowa to zacięta gra obu ekip. Gryf za wszelką cenę dążył do wyrównania, a gospodarze broniąc się, próbował podwyższyć wynik. Minuty mijały, a żadnej drużynie nie udawało się zdobyć bramki. Ponownie o końcowym wyniku zadecydowała końcówka spotkania. Najpierw w 83. minucie Kaszubia strzela trzecią bramkę, a niedługo później, w 87. minucie kontaktową bramkę dla Gryfa zdobywa Karol Baranowski. Niestety, na więcej nie starczyło już czasu.

W 5. kolejce spotkań IV ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z Kaszubią Kościerzyna 2:3 (1:2). Była to już trzecia z rzędu porażka na wyjeździe naszej drużyny.

Szybko strzelona bramka i radość żółto-czarnych po końcowym gwizdku. Gryf Wejherowo odnosi cenne zwycięstwo nad Gromem Nowy Staw, przywożąc do Wejherowa komplet punktów, dzięki skromnej wygranej...

2021-09-19 14:19:42

W środę, w ramach III rundy pomorskich eliminacji do rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej, Gryf Wejherowo zmierzył się z sąsiadem zza miedzy, Orlętami Reda. O awansie do kolejnej rundy...

2021-09-23 10:04:30

W 6. kolejce spotkań IV ligi piłki nożnej Gryf Wejherowo tylko zremisował na własnym boisku z Czarnymi Pruszcz 1:1. Kibice obawiali się, że ulewny deszcz może uniemożliwić rozegranie spotkania.