31
Celiny, Hilarego, Janusza

TYTANI ZWYCIĘŻAJĄ

2021-09-26 19:45:48

Okazałe zwycięstwo Tytanów w Elblągu. W meczu drugiej kolejki I ligi piłki ręcznej nasi szczypiorniści nie dali szans KPR Elbląg. Przewaga Tytanów w żadnym momencie nie podlegała dyskusji.

Tytani nie byli faworytem sobotniego spotkania ale liczyliśmy na dobry występ i nie zawiedliśmy się. Już od początku na boisku zarysowała się przewaga żółto-czerwonych. Gospodarze gonili wynik i w pewnym momencie nawet im się to udało (17. minuta pierwszej połowy) ale nasi szczypiorniści podkręcili tempo i ponownie wyszli na prowadzenie. Ostatnie pięć  minut to koncertowa gra żółto-czerwonych, podczas której zanotowali 5 trafień, a KPR tylko jedno. Na przerwę Tytani schodzili z prowadzeniem 14:9.

W drugiej połowie KPR mocno ruszył do ataku, chcąc jak najszybciej zniwelować stratę. Tytani na to nie pozwalali. Kontrolowali przebieg meczu. Przez kilkanaście pierwszych minut dali się gospodarzom wyszumieć, po czym zaczęli nękać zmęczonych elblążan. Ostatni kwadrans gry to sukcesywne powiększanie przewagi naszej drużyny i bezradność gospodarzy. Z ostatnim gwizdkiem sędziego przewaga bramkowa Tytanów wyniosła aż 8 trafień. Pierwsze zwycięstwo w sezonie stało się faktem.

W sobotę 25 września, w 2. kolejce spotkań I ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo pokonali na wyjeździe KPR Elbląg 28:20 (14:9).

Przerwa nie wyszła naszym szczypiornistom na dobre. Po wyrównanej i zaciętej grze Tytani Wejherowo ulegli na wyjeździe ekipie MKZ Mazur Sierpc 25:27, notując druga porażkę w sezonie.

2021-10-18 10:28:24

Byli lepsi od początku do końca. Tytani Wejherowo pewnie pokonali drużynę SKF KPR Sparta Oborniki 40:27. To już drugie zwycięstwo żółto-czerwonych w obecnym sezonie I ligi piłki ręcznej.

2021-10-03 18:51:36

Szalony mecz o dwóch, diametralnie różnych obliczach. W wojewódzkim półfinale rozgrywek o Puchar Polski w piłce ręcznej, po zaciętym boju Tytani Wejherowo ulegli na własnym parkiecie ekipie USAR...