12
Agaty, Dalii, Sobiesława

KOŃCZYMY ROK PORAŻKĄ

2021-11-21 21:50:31

Aż 9 bramek padło w meczu Jaguar Gdańsk – Gryf Wejherowo. Piłkarze urządzili sobie ostre strzelanie, szkoda tylko, że to gospodarze zdobyli o jedną bramkę więcej. Ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym Gryf przegrywa 4:5.

Gryf to ligowy przeciętniak, a Jaguar to lider IV ligi. Sobotni mecz miał pokazać jak a jest różnica pomiędzy oboma zespołami, a Gryf skazywany był na pożarcie. Tymczasem boisko zweryfikowało te założenia.

Po początkowo wyrównanym meczu, gdańszczanie w 30. minucie wyszli na prowadzenia, a po kolejnych dwóch minutach podwyższyli na 2:0. W pierwszej połowie meczu Gryf za sprawą Mohamed Doumbouya w 36. minucie strzelił bramkę kontaktową.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy szybko, w 48. minucie i 51. minucie strzelili kolejne dwie bramki, wychodząc na prowadzenie 4:1. Gryf nie załamał się i jego starania zostały nagrodzone. Najpierw w 63. minucie z karnego Nikodem Sroka, a później w 68. minucie Karol Baranowski, strzelają gole dla żółto-czarnych. Zrobiło się 4:3 i Gryf znowu zaczął myśleć o korzystnym wyniku. W 75. minucie meczu Jaguar zdobywa kolejną, piątą bramkę, na którą minutę później za sprawą Macieja Wardzińskiego Gryf odpowiada golem. Do końca spotkania nikomu nie udało się strzelić żadnej bramki i gospodarze odnieśli szczęśliwe zwycięstwo. Gryf, pomimo niezłej gry i zdobyciu 4 bramek w meczu wyjazdowym, schodził z boiska pokonany.

W meczu 16. kolejki IV ligi piłki nożnej, w sobotę 20 listopada, Jaguar Gdańsk pokonał na własnym boisku Gryf Wejherowo 5:4 (2:1). Przed przerwą zimową żółto-czarni z bilansem 4 zwycięstw, 4 remisów i 7 porażek zajmują szesnastą pozycję w tabeli "pomorskiej" IV ligi piłki nożnej.

Wyjątkowa oprawa z okazji 100-lecia istnienia klubu oraz gorący doping wiernych kibiców, nie wystarczyły. Po zaciętym meczu Gryf Wejherowo przegrał na własnym boisku z Gryfem Słupsk 0:1. Było to...

2021-11-15 11:29:26

Wicelider IV ligi, GKS Gedania Gdańsk, pokazał Gryfowi jego miejsce w szeregu. W sobotnim meczu żółto-czarni przegrali wysoko na wyjeździe 0:3. Naszym piłkarzom ciężko było nawiązać wyrównaną grę.

2021-10-31 20:15:14

Po dwóch dniach zmagań poznaliśmy Mistrzów Powiatu Wejherowskiego w Futsalu. Wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, a wśród dziewcząt...