ORSZAK TRZECH KRÓLI
Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
2025-12-01
2025-11-10
CENNY PUNKT»2025-11-10
ZWYCIĘSTWO TYTANÓW»2025-11-07
SUCES MŁODYCH BIEGACZY»2025-11-04
PODZIAŁ PUNKTÓW»
KARAMBOL NA DK6
2022-02-07 13:57:45

To 62-latka kierująca samochodem dacia okazała się sprawczynią wypadku w którym uczestniczyły cztery pojazdy, a skrzyżowanie droga krajowa nr 6 była czasowo zablokowane. Wypadek wydarzył się w piątek w godzinach wieczornych.
Ze ustaleń mundurowych wynika, że 62-latka kierująca samochodem dacia wjeżdżając na skrzyżowanie z ulicy Sienkiewicza zlekceważyła znaki sygnalizacji świetlnej i wymusiła pierwszeństwo przejazdu, wjeżdżając wprost pod jadący prawidłowo samochód marki chevrolet. 54-latek jadący tym pojazdem chćąc uniknąć zderzenie gwałtownie skręcił na lewy pas ruchu, zajeżdżając drogę 38-latkowi jadącemu samochodem volkswagen golf. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia także gwałtownie skręcił w lewo i zderzył się z sygnalizatorem świetlnym na skrzyżowaniu. Ten upadając uderzył w stojący na przeciwległym pasie ruchu volkswagen polo, którym kierowała 37-latka.
W zderzeniu udział wzięły aż cztery samochody. Droga krajowa nr 6 w kierunku na Lębork, była przez pewien czas zablokowana, wyznaczono objazd przez ulicę Ofiar Piaśnicy. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców biorących udział w zdarzeniu, wszyscy byli trzeźwi. Najciężej poszkodowana pasażerka volkswagena golfa z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 62-latce kierującej samochodem dacia.
qrator
foto: KPP Wejherowo
Tagi:
dk6 | Ofiar Piaśnicy | sienkiewicza | karambol | wypadek | zderzenie | skrzyżowanie | wymuszenie | sygnalizacja świetlna |-
2025-12-01
-
2025-09-21
-
2025-08-08
2025-12-01 22:57:24
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI









swoich znajomych!
z innymi!