12345
Marii, Marzeny, Ryszarda

GRYF PRZEGRYWA

2022-06-06 10:52:35

Pasmo zwycięstw zostało przerwane. W sobotnim meczu IV ligi piłki nożnej, Gryf Wejherowo poniósł porażkę z Kaszubią Kościerzyna. Losy meczu rozstrzygnęły się w 90. minucie spotkania, niestety nie po myśli naszych piłkarzy.

Miał być zacięty mecz i taki był. Oba zespoły znają się bardzo dobrze i obu zależało na zwycięstwie. Dla gospodarzy było to bardzo prestiżowe spotkanie. Od początku widać było, że chcą wygrać. Gryf tego dnia zaprezentował nieco słabszą formę. Nasza drużyna nie grała z takim zębem co zawsze, dlatego to Kaszubia głównie dyktowała warunki gry.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Gole padły dopiero po przerwie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy w 51. minucie spotkania trafili do bramki żółto-czarnych. W 80. minucie nasz zespół zdołał wyrównać po strzale Sebastiana Kowalskiego. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w 90. minucie Kaszubia zdobyła zwycięską bramkę.

W 30. kolejce spotkań grupy mistrzowskiej IV ligi piłki nożnej, Gryf Wejherowo uległ na wyjeździe Kaszubi Kościerzyna 1:2 (0:0).

Z tydzień ostatnia kolejka spotkań. Niezależnie od jej wyniku, żółto-czarni nie mają już szans na awans na wyższą pozycję, niż aktualnie zajmują (4 miejsce). Mogą ewentualnie, w przypadku porażki, spaść na miejsce piąte, kosztem Lechii II Gdańsk, która traci do Gryfa zaledwie 2 punkty.

Remis po wyrównanej i zaciętej walce. W meczu IV ligi piłki nożnej WKS Gryf Wejherowo podzielił się punktami z KS Anioły Garczegorze. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się remisem 1:1.

2024-04-21 18:51:40

Wyjazdowa wygrana piłkarzy WKS Gryf Wejherowo z Chojniczanką II Chojnice poprawiła humory kibicom po środowej porażce w meczu Pucharu Polski. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, dlatego tym bardziej...

2024-04-16 09:45:54

Nasi piłkarze nie zachwycają w lidze, a teraz także odpadają z rozgrywek pucharowych. We środę WKS Gryf Wejherowo uległ na własnym boisku, po serii rzutów karnych, ekipie KS Sparta Sycewice. Tym...