ZAŁÓŻ FIRMĘ

ZAŁÓŻ FIRMĘ

Od 20 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie rozpoczyna przyjmowanie...
UDANY START DZIEWCZĄT

UDANY START DZIEWCZĄT

Młodzi adepci kickboxingu spotkali się w Piasecznie za zawodach KIDS...
HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI

HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI

Kilka rodzajów narkotyków w zncznych ilościach znaleźli policjanci w...
SPARINGI TYTANÓW

SPARINGI TYTANÓW

Wejherowscy szczypiorniści szlifują formę na rundę wiosenną sezonu...
NOCNE WYŁĄCZENIA

NOCNE WYŁĄCZENIA

W związku ze znaczącym wzrostem cen energii elektrycznej, władze Gminy...
7
Wtorek
Luty 2023
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
12345
imieniny:
Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

MAROKO W WEJHEROWIE

2022-12-27 10:04:53

Wielka niespodzianka i ogromny prezent dla kibiców piłki ręcznej. Już jutro w Wejherowie będzie można zobaczyć reprezentację narodową Maroko, która w towarzyskim meczu zmierzą się drużyną KS Tytani Wejherowo. Goście z Afryki północnej przygotowują się do startu w Mistrzostwach Świata jakie rozpoczną się 11 stycznia 2023 r. w Polsce i Szwecji.

Wiadomość która pojawiła się w Boże Narodzenie zelektryzował fanów handballa w Wejherowie. Zorganizowanie takiego wyjątkowego wydarzenia wymagało szeregu rozmów i ustaleń. Starania wejherowskiego klubu powiodły się, dzięki czemu kibice w najbliższą środę 28 grudnia obejrzą mecz towarzyski pomiędzy piłkarzami ręcznymi reprezentacji Maroka i Tytanami Wejherowo.

- Jesteśmy szczęśliwi, że nasz klub może wziąć udział w tak pięknym wydarzeniu i promować piłkę ręczną na światowym poziomie. Ze swej strony mogę obiecać, że damy z siebie wszystko i zagramy na maksimum swoich możliwości, bo wiem z jakim rywalem przyjdzie nam się zmierzyć. Dotychczas nie mieliśmy okazji grać z tak klasowym przeciwnikiem dlatego jestem pewien, że moi podopieczni będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Oczywiście wiemy, że trochę ten mecz wyszedł nam niespodziewanie więc nie ukrywam, że specjalnie się do niego nie przygotowaliśmy, ale jeśli zagramy na swoim dobrym poziomie to rywale nie będą mieli z nami łatwej przeprawy. Na pewno będzie to wielkie święto piłki ręcznej w Wejherowie – powiedział Robert Wicon trener KS Tytani Wejherowo.

Drużyna Maroka to przyszłoroczny uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej które rozpoczynają się już 11 stycznia 2023 r. w Polsce i Szwecji, a także brązowy medalista Mistrzostw Afryki. Reprezentacja Maroka zgodziła się na obecność kibiców podczas meczu towarzyskiego, a biorąc pod uwagę że wejście na halę w Wejherowie tradycyjnie będzie bezpłatnie, nie pozostaje nic innego jak zarezerwować sobie czas w środowe popołudnie.

Mecz towarzyski piłki ręcznej Maroko – KS Tytani Wejherowo odbędzie się 28 grudnia (środa) o godzinie 19:00 w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie (samochodówka), ul. Sobieskiego 344. Wstęp wolny.

Tomasz Magulski

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

foto: tytaniwejherowo.plPrzeczytaj również
Wejherowscy szczypiorniści szlifują formę na rundę wiosenną sezonu 2022/2023 I ligi piłki ręcznej. W ramach przygotowań, w ostatnim czasie rozegrali mecz sparingowy oraz wzięli udział w Turnieju...

2023-02-05 19:59:54

Szczypiorniści KS Tytani Wejherowo w najbliższą sobotę będą gospodarzami towarzyskiego turnieju piłki ręcznej. Oprócz naszej ekipy zagrają także UKS Jedynka Kodo Morąg oraz KPR Auto Inwest...

2023-01-12 11:20:11

Handball na światowym poziomie zawitał do Wejherowa. W meczu towarzyskim w piłce ręcznej KS Tytani Wejherowo zmierzyli się we własnej hali z reprezentacją narodową Maroka, która już za dwa...

2022-12-29 11:00:03

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!