123
Bogusława, Liwiusza, Tekli

POWRÓT MISTRZÓW!

2015-05-11 03:16:11

Połączona reprezentacja Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz KTSK GOSRiT Luzino wraca z Mistrzostw Polski w Kickboxingu z dziewięcioma medalami - 6 złotych i 3 srebrne.

Kolejny sukces naszych kickbokserów w prestiżowym turnieju. W Lesznie, w dniach 8-10 maja, podczas Mistrzostw Polski Kadetów i Seniorów w Kickboxingu w formule Light Contact i Pointfighting pokazali wielkie umiejętności i znakomite walki. Turniej zakończył się wielkim sukcesem. Nasi reprezentanci wywalczyli 9 medali – 6 złotych i 3 srebrne. Ponadto KTSK GOSRiT Luzino zajął 2 miejsce w klasyfikacji kadetów starszych w formule pointfighting.

Ten wynik to ogromny sukces zawodników z Wejherowa i Luzina, których na co dzień trenuje Rafał Karcz. Wyniki te nie mogą dziwić, ponieważ Rafał Karcz sam jest świetnym zawodnikiem. Startując na Mistrzostwach Polski w kategorii seniorów, wywalczył tytuł mistrzowski. Mając takiego trenera i taki przykład nic dziwnego, że młodzi zawodnicy osiągają tak znakomite wyniki.

• Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) point-fighting/kadet starszy/-69kg

Turniej w Lesznie organizowany był przez klub Polonia 1912. Walki odbywały się w Hali Sportowej Trapez, ul. Zygmunta Starego 1. Zawody były silnie obsadzone, brało w nich udział ponad 300 zawodników z 49 klubów z całej Polski.

Teraz przed naszymi zawodnikami Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w formule walki kick-light, które odbędą się w dniach 13-15 maja w Lidzbarku Welskim. Trzymamy kciuki!

Tomasz Magulski/foto: facebook

tomasz.magulski@tubawejherowa.pl

Ostatni weekend był bardzo owocny dla naszych kickboxerek, które na dwóch różnych imprezach wywalczyły medale. Paulina Stenka i Zuzanna Kalbarczyk od lat przyzwyczaiły nas, że są jednymi z...

2021-09-20 14:58:55

Trwają zapisy do wejherowskiej sekcji kickboxingu Klubu Sportowego MAXIMUS. Zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Mile widziany każdy, kto chce poprawić swoją...

2021-09-14 10:25:06

Do bogatej kolekcji trofeów z imprez międzynarodowych i krajowych w kickboxingu, Paulina Stenka dołożyła kolejne. Kilka dni temu została dwukrotną złotą medalistką Akademickich Mistrzostw Polski.