12345
Bogny, Walerii, Witalisa

PORAŻKA W GDAŃSKU

2023-08-13 18:05:04

Drugie spotkanie i druga porażka. W meczu IV ligi piłki nożnej, w sobotę Gryf Wejherowo uległ na wyjeździe Jaguarowi Gdańsk 2:3. Bardzo słaby początek sezonu 2023/2024 w wykonaniu żółto-czarnych.

W pierwszych minutach spotkania Gryf dął się zaskoczyć. Jaguar szybko wykorzystał atut własnego boiska i zdobył dwie bramki – najpierw w 6. a następnie w 14. minucie meczu. To postawiło przed Gryfem ogromnie trudne wyzwanie aby w wyjazdowym spotkaniu ugrać choć jeden punkt. Gra stałą się bardziej wyrównana. W doliczonym czasie pierwszej połowy nasza drużyna za sprawą Krystiana Faltyńskiego zdobyła bramkę kontaktową. Do przerwy Gryf przegrywał 1:2.

W drugiej połowie gospodarze skupili się na kontrolowaniu przebiegu meczu. Momentami oddawali pole Gryfowi, licząc na szybką kontrę. W związku z tym nasza ekipa musiała grać odważnie ale jednocześnie bardzo uważnie w obronie. W 56. minucie meczu gospodarze trzeci raz trafili do naszej bramki ale już dwie minuty później, za sprawą Jakuba Kwidzyńskiego żółto-czarni ponownie zdobyli gola kontaktowego. Pomimo otwartej gry, do końca spotkania nie padła już żadna bramka. Po ciekawym i wyrównanym spotkaniu Gryf przegrał w Gdańsku.

W drugiej kolejce rozgrywek o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej, w sobotę 12 sierpnia Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z Jaguarem Gdańsk  2:3 (1:2).

Remis po wyrównanej i zaciętej walce. W meczu IV ligi piłki nożnej WKS Gryf Wejherowo podzielił się punktami z KS Anioły Garczegorze. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się remisem 1:1.

2024-04-21 18:51:40

Po przeciętnym meczu Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z SKS Energa Bałtyk Gdynia 1:3 w meczu 26. kolejki spotkań IV ligi piłki nożnej. Końcowy wynik meczu został ustalony jeszcze przed...

2024-04-28 19:21:16

Wyjazdowa wygrana piłkarzy WKS Gryf Wejherowo z Chojniczanką II Chojnice poprawiła humory kibicom po środowej porażce w meczu Pucharu Polski. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, dlatego tym bardziej...