12345
Hugona, Piotra, Roberty

PORAŻKA PIŁKARZY

2023-09-11 09:52:09

Gryf Wejherowo nie poradził sobie z drużyną rezerw Chojniczanki Chojnice. W niedzielę na Wzgórzu Wolności nasi piłkarze przegrali 1:2, tracąc decydująca bramkę w doliczonym czasie gry.

Zamiast radości z wygranej kibice musieli przełknąć gorzką pigułkę. Po orzeczonej przez Komisję Dyscyplinarną Pomorskiego Związku Piłki Nożnej karze, od czerwca 2023 roku Gryf musiał rozgrywać wszystkie ligowe domowe mecze bez udziału publiczności. Niedzielne spotkanie było pierwszym po zakończeniu kary.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Ambitnie grający Gryf doprowadził do remisu (Julian Goyke). Mecz był zacięty i wyrównany. Obie drużyny miały kolejne okazje do zdobycia gola i przechylenia szali zwycięstwa na własną korzyść. Gdy wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie Gry Chojniczanka II zdobyła drugą bramkę, która zapewniła jej zwycięstwo i komplet punktów.

W 7. kolejce spotkań IV ligi piłki nożnej, w niedzielę 10 września na Wzgórzu Wolności Gryf Wejherowo przegrał z Chojniczanką II Chojnice 1:2 (0:0).

Po przeciętnym meczu Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z SKS Energa Bałtyk Gdynia 1:3 w meczu 26. kolejki spotkań IV ligi piłki nożnej. Końcowy wynik meczu został ustalony jeszcze przed...

2024-04-28 19:21:16

Remis po wyrównanej i zaciętej walce. W meczu IV ligi piłki nożnej WKS Gryf Wejherowo podzielił się punktami z KS Anioły Garczegorze. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się remisem 1:1.

2024-04-21 18:51:40

Wyjazdowa wygrana piłkarzy WKS Gryf Wejherowo z Chojniczanką II Chojnice poprawiła humory kibicom po środowej porażce w meczu Pucharu Polski. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, dlatego tym bardziej...