12345
Balladyny, Lilli, Mariana

PUCHAROWA PORAŻKA

2024-04-11 13:39:40

Nasi piłkarze nie zachwycają w lidze, a teraz także odpadają z rozgrywek pucharowych. We środę WKS Gryf Wejherowo uległ na własnym boisku, po serii rzutów karnych, ekipie KS Sparta Sycewice. Tym samym przygoda żółto-czarnych z rozgrywkami o Puchar Polski edycji 2023/2024 definitywnie się zakończyła.

Na boisku naprzeciw siebie wybiegły jedenastki grające na co dzień w IV lidze. Przed meczem atuty były po stronie wejherowian. Gryf grał na własnym boisku, a ponadto podejmował ekipę znajdującą się dużo niżej w tabeli. Na boisku tej różnicy nie było jednak widać.

Obie ekipy grały ze zmiennym szczęściem. Najpierw to Gryf wyszedł na prowadzenie i goście gonili wynik. Zrobili to na tyle skutecznie, że później to Sparta prowadziła 2:1 i gonić wynik musiał Gryf. Ostatecznie ta sztuka się udała ale tylko częściowo. W normalnym czasie gry mieliśmy remis 2:2 i sędzia zarządził dogrywkę. Ta nie przyniosła rezultatu i w związku tym zwycięzcę musiała wyłonić seria rzutów karnych. W niej klasę pokazał bramkarz gości, który pewnie obronił dwa strzały żółto-czarnych i Sparta Sycewice awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski.

W meczu Pucharu Polski, we środę 10 kwietnia, Gryf Wejherowo uległ na własny boisku po serii rzutów karnych ekipie Sparty Sycewice 1:3. Po pierwszej połowie był remis 1:1, a po 90. minutach remis 2:2.

Po przeciętnym meczu Gryf Wejherowo przegrywa na wyjeździe z SKS Energa Bałtyk Gdynia 1:3 w meczu 26. kolejki spotkań IV ligi piłki nożnej. Końcowy wynik meczu został ustalony jeszcze przed...

2024-04-28 19:21:16

Remis po wyrównanej i zaciętej walce. W meczu IV ligi piłki nożnej WKS Gryf Wejherowo podzielił się punktami z KS Anioły Garczegorze. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się remisem 1:1.

2024-04-21 18:51:40

Wyjazdowa wygrana piłkarzy WKS Gryf Wejherowo z Chojniczanką II Chojnice poprawiła humory kibicom po środowej porażce w meczu Pucharu Polski. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, dlatego tym bardziej...