ORSZAK TRZECH KRÓLI
Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
2025-12-01
2025-11-10
CENNY PUNKT»2025-11-10
ZWYCIĘSTWO TYTANÓW»2025-11-07
SUCES MŁODYCH BIEGACZY»2025-11-04
PODZIAŁ PUNKTÓW»
Znaleziono 4652 artykułów z kategorii "Wszystkie"
2021-06-29 11:34:13 | komentarze (
W zeszłym tygodniu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę w związku z kradzieżą z włamaniem, do której doszło pod koniec maja tego roku. W toku prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna jest odpowiedzialny za szeregi innych tego typu przestępstw. Łącznie postawiono mu aż 16 zarzutów.
2021-06-29 11:17:21 | komentarze (
Okres letni można wykorzystać do zadbania o swoje zdrowie. W te wakacje panie wieku 50 – 69 lat, zamieszkujące różne miejscowości na terenie powiatu wejherowskiego, będą mogły wykonać bezpłatną mammografię.
2021-06-29 10:29:04 | komentarze (
Dla osób przebywających w Wejherowie – mieszkańców i turystów, przygotowano szereg atrakcji, które umilą czas wakacji. Z uwagi na ograniczenia epidemiczne zabraknie kilku imprez masowych ale pozostałe, bardziej kameralne atrakcje powinny przypaść do gustu.
2021-06-28 12:49:14 | komentarze (
W związku z realizacją projektu Rewitalizacji Śródmieścia Wejherowa, powstaje nowe połączenie drogowe łączące ul. 12 Marca z ul. Reformatów, od najbliższej środy, 30 czerwca, na ul. Reformatów zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.
2021-06-28 11:14:40 | komentarze (
Miniony weekend było ostatnim, w którym rozgrywano mecze III ligi piłki nożnej. Gryf Wejherowo, w swoim ostatnim meczu w sezonie uległ na wyjeździe Bałtykowi Koszalin 0:1. Wyniki jest sprawą drugorzędną, ponieważ żółto-czarni już kilka tygodni temu zostali zdegradowani do IV ligi.
2021-06-27 19:51:10 | komentarze (
Na terenie Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbył się tegoroczna edycja festynu integracyjnego Free Art. W tym roku impreza odbyła się w nieco innej formie – zamkniętej dla publiczności, dostępnej dla podopiecznych ośrodków skupiających osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów.
2021-06-27 19:11:30 | komentarze (
Wspaniała zabawa i sportowa rywalizacja. W sobotę na wejherowskich kortach odbył się Turniej Otwarcia Sezonu dla dzieci i młodzieży. Od rana chłopcy i dziewczęta uczęszczający do szkółki tenisowej rozgrywali swoje zawody.
2021-06-25 09:46:44 | komentarze (
Polowa izba przyjęć przy Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie kończy swoją działalność. Specjalny namiot służący wstępnej segregacji oraz rejestracji chorych który wystawili i obsługiwali wejherowscy strażacy w czasie walki z epidemią COVID-19, został zdemontowany.
2021-06-24 11:21:12 | komentarze (
UWAGA - AKTUALIZACJA Ważna zmiana dla mieszkańców ul. Gryfa Pomorskiego i wszystkich kierowców. Urząd Miasta poinformował o zmianie koncepcji przeprowadzania robót drogowych. W związku z tym, pomimo rozpoczęcia prac od 28 czerwca, ul. Gryfa Pomorskiego pozostanie przejezdna. Od najbliższego poniedziałku, w związku przebudową drogi, na ul. Gryfa Pomorskiego na odcinku od ul. Dzięcielskiego do ul. Orzeszkowej wystąpią utrudnienia i ograniczenia ruchu. Jezdnia będzie zwężona do połowy szerokości. W celu zapewnienia płynności ruchu zostaną przygotowane mini objazdy na terenie bezpośrednio przylegającym do pasa drogowego. W związku z tym nie jest planowane zamknięcie ruchu na ul. Gryfa Pomorskiego, a autobusy MZK linii nr 6 będą kursowały po swojej dotychczasowej trasie. Zaczynają się roboty drogowe na ul. Gryfa Pomorskiego. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu i objazdy. Zmieni się także trasa kursowania linii autobusowej nr 6. Utrudnienia rozpocznąsię od 28 czerwca i potwają do 18 lipca br.
2021-06-22 10:38:40 | komentarze (
Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie przygotowała cykl letnich warsztatów wakacyjnych dla dzieci. Oferta na pewno przypadnie do gustu tym, którzy spędzać będą ten czas w mieście.

















swoich znajomych!
z innymi!