DRZEWKA BOŻONARODZENIOWE

DRZEWKA BOŻONARODZENIOWE

Za Kika dni w Lasach Państwowych rusza tradycyjna sprzedaż choinek –...
KASZUBSKIE ARCHIWUM

KASZUBSKIE ARCHIWUM

Projekt Kaszubski Spichlerz Pamięci dobiega końca. To p ionierskie...
PRZYJEŻDŻA MAMMOBUS

PRZYJEŻDŻA MAMMOBUS

Ostatnia tegoroczna tura bezpłatnych badań mammograficznych na terenie...
POLICYJNY POŚCIG

POLICYJNY POŚCIG

Niezatrzymanie siędo kontroli drogowej było początkiem nieszczęść...
PRAWKO ZOSTAJE W DOMU

PRAWKO ZOSTAJE W DOMU

Już od 5 grudnia poruszając się samochodem nie będziemy musieli wozić ze...
3
Czwartek
Grudzień 2020
Loading...
Poprzedni Grudzień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Hilarego, Franciszki, Ksawery
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szukana fraza:

Kategoria:

Data publikacji:

Znaleziono 140 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2017-12-06 11:58:32 | komentarze () | Z miasta

LEGALNA CHOINKA

Kupuj choinkę z pewnego źródła od z udokumentowanym, legalnym pochodzeniem. W ten sposób nie dasz zarobić złodziejom kradnącym drzewka z plantacji, czy lasów komunalnych.

2017-11-18 14:55:09 | komentarze () | Policja

17-LETNIA ZŁODZIEJKA

W ręce policjantów trafiła młoda kobieta podejrzana o szereg kradzieży i usiłowań kradzieży na szkodę dzieci szkolnych. Kradła pieniądze i wartościowe przedmioty. Swoje przyszłe ofiary obserwowała pod szkołami.

ODNALEZIONO WYKRADZIONE SZCZĄTKI

Bulwersująca sprawa zatrzymania 54-mężczyzny któremu zarzuca się profanacje grobów na terenie kilku pomorskich cmentarzy ma dalszy ciąg. Pracujący nad wyjaśnieniem sprawy policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zlokalizowali i zabezpieczyli pierwsze skradzione zwłoki.

SPRAWCA PROFANACJI ZATRZYMANY

Praca specjalnego policyjnego zespołu przyniosła efekt. Pomorska Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o niszczenie grobów i wykradanie ludzkich szczątków, który na przestrzeni kilku ostatnich lat miały miejsce w Gdyni, Gdańsku, Lęborku a także w Redzie i Wejherowie. Pisaliśmy o tych zdarzeniach w 2015 roku.

2017-11-01 19:25:26 | komentarze () | Policja

WPADŁ W WEJHEROWIE

Co się odwlecze, to nie uciecze. Mężczyzna ukrywający się przed organami ścigania, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Wejherowie. Był on poszukiwany od 9 lat listem gończym celem odbycia zasądzonej kary za kradzież.

2017-10-27 12:14:48 | komentarze () | Z miasta

PILNUJ SIĘ

Tam gdzie jest dużo ludzi pojawiają się także kieszonkowcy i dochodzi do drobnych kradzieży. Zdarzenia takie mają miejsce także na cmentarzach w okresie Święta Zmarłych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Straż Miejska w tym okresie zwiększa ilość patroli.

ZŁODZIEJ NAMIERZONY

Sieć monitoringu miejskiego to duże ułatwienie w tropieniu sprawców wykroczeń i drobnych przestępstw. Wszystko co jest w oku kamery zostaje zapisane i może stanowić materiał dowodowy dla Straży Miejskiej lub Policji. Między innymi pozwala zidentyfikować sprawców ulicznych kradzieży.

SPRAWCY ROZBOJU UJĘCI

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji strażników miejskich udało się ująć sprawców rozboju do jakiego doszło w Wejherowie na ul. I Brygady Pancernej WP. Ich dalszym losem zajmie się sąd.

2017-07-19 10:35:20 | komentarze () | Z miasta

DZIAŁKOWI ZŁODZIEJE

Policjanci apelują i przestrzegają przed zwiększona aktywnością złodziei w rejonach ogródków działkowych. Lato to okres, kiedy notuje się największą ilość drobnych zdarzeń na szkodę działkowców. Zachowajmy ostrożność i pamiętajmy o niezostawianiu lub właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów.

2017-06-16 12:28:48 | komentarze () | Policja

SKUTECZNY POŚCIG

Policjanci z powiatu wejherowskiego zatrzymali po pościgu mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Po ujęciu okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Był także poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Dołącz do
swoich znajomych!