NIE UNIKNĄ KONSEKWENCJI

NIE UNIKNĄ KONSEKWENCJI

Trójka nieletnich za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed...
UROCZYSTE OTWARCIE

UROCZYSTE OTWARCIE

Oficjalnie oddano II etap Węzła Zryw. Po dwóch latach mieszkańcy mogą...
PZS W REDZIE PRYMUSEM

PZS W REDZIE PRYMUSEM

Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie zostało laureatem...
CHCEMY ROZWIJAĆ BIZNES

CHCEMY ROZWIJAĆ BIZNES

Gdyńska Wyższa Szkołą Administracji i Biznesu pomoże w opracowaniu...
DEWASTACJA GRUNTU

DEWASTACJA GRUNTU

Czy na terenie warsztatu samochodowego doszło do celowego zatrucia gleby...
19
Poniedziałek
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Bettiny, Konrada, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ŚWIADOMA MAMA

2018-01-23 22:32:54

Bezpłatne warsztaty o świadomym macierzyństwie w szpitalu w Wejherowie. Jeśli szukasz miejsca i ludzi z którymi chcesz wymienić doświadczenia, skontaktować się z ekspertami i zasięgnąć specjalistycznej rady, a przy tym czuć się pewnie i swobodnie – to spotkanie jest dla ciebie.

Kampania informacyjna powstała w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. Podczas spotkań "Świadomej Mamy" dzielą się wiedzą i uzyskują specjalistyczne porady z dziedzin takich jak: ginekologia, położnictwo, logopedia, fizjoterapia, chustonoszenie, laktacja, doradztwo prawne dzielą się swoją wiedzą. Spotkania podzielone są na osobne panele – dla obecnych rodziców oraz dla kobiet w ciąży z partnerami. "Świadoma Mama" nie zapomina o ojcach, których rozterki i doświadczenia często są pomijane, a ich uczestnictwo w całym okresie ciąży i podczas wspólnego wychowywania dziecka, jest nie do zastąpienia.

Podczas spotkań jest też czas na zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami: pierwszej pomocy, chustonoszenia, kąpieli, przewijania, karmienia, czy masażu Shantala.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. wraz z organizatorami projektu "Świadoma Mama" zapraszają kobiety w ciąży wraz z przyszłymi ojcami na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Podczas zajęć omówione zostaną tematy związane z przygotowaniem do porodu, m.in.: wykład "Poród od A do Z", standardy okołoporodowe, porody fizjologiczne a cięcia cesarskie, prawa kobiet w ciąży. Ponadto panie w ciąży będą mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanej dla nich sesji fotograficznej, a także czekają atrakcyjne nagrody.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego 2018 r., w godzinach 14:00 – 17:00, w sali konferencyjnej wejherowskiego szpitala. Szczegóły i zapisy TUTAJ. Ilość miejsc ograniczona.Przeczytaj również
Czy wilk w bajkach zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełniać wyłącznie swoje marzenia? Co by się stało, gdyby znane wszystkim bajki miały inne zakończenie?

2018-02-13 22:11:32

Czy SKM Trójmiasto skorzysta z pieniędzy unijnych na zakup nowych składów? Może to okazać się trudniejsze niż się wydaje, a na dodatek za kulisami tli się konflikt między udziałowcami spółki.

2018-02-16 22:34:46

Nauka o fizyce z uczuciem w tle, pokazy taneczne i polowanie na pluszaki to tylko niektóre z nadchodzących atrakcji jakie z okazji walentynek przygotowało Centrum Handlowe Auchan w Rumi.

2018-02-05 11:32:11

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!