ORSZAK TRZECH KRÓLI
Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
2025-12-01
2025-11-10
CENNY PUNKT»2025-11-10
ZWYCIĘSTWO TYTANÓW»2025-11-07
SUCES MŁODYCH BIEGACZY»2025-11-04
PODZIAŁ PUNKTÓW»
CUKIERNIA PANA MARCEPANA
2018-05-15 13:22:23

Wszyscy fani słodkości obejrzą interaktywny spektakl pod tytułem "Cukiernia Pana Marcepana". Czekoladki, ciasteczka, torty, cukierki i inne łakocie wypełnią przedstawienie dla dzieci, które wystawione zostanie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.
W ramach cyklu "Rodzinne spotkania z teatrzykiem" najmłodsi goście Portu Rumia przeniosą się do barwnej cukierni, gdzie poznają tajniki pracy cukiernika. Nie zabraknie słodkości, w tym ulubionych cukierków, ciasteczek i czekolady. Tytułowa cukiernia nie będzie jednak zwykłym miejscem, gdzie powstają łakocie, a magiczną fabryką, w której wszyscy widzowie będą się dobrze bawić, poznając świat Pana Marcepana.
Główna postać spektaklu to właściciel Cukierni Pana Marcepana, w której powstają niezwykłe łakocie. Wraz z Madame Lukier bohater opowie o pracy cukiernika i tajnikach pracy w fabryce słodkości. Dzieci będą mieć okazję poznać rodzinę Ciastusiów i innych fantazyjnych postaci, które przybliżą widzom działanie cukierni i być może zachęcą do własnych podróży kulinarnych.
Teatrzyk pt. "Cukiernia Pana Marcepana" odbędzie się 19 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Wstęp wolny.
źródło: materiały prasowe auchan
Tagi:
rodzinne spotkanie z teatrzykiem | czekolada | cukierki | łakocie | teatr | spektakl | Port Rumia | CH Auchan | Pan Marcepan | słodycze |-
2025-09-30
-
2025-09-21
-
2025-08-28
2025-09-30 19:40:41
NAJNOWSZE OKAZJE
NAJNOWSZE TUBONY
NAJNOWSZE GAZETKI








swoich znajomych!
z innymi!