ZAWODY SIŁACZY

ZAWODY SIŁACZY

Zdobyciem tytułu Wicemistrzów Europy w Parach zakończyła udział w zawodach...
WOJSKOWE ŚWIĘTO

WOJSKOWE ŚWIĘTO

Święto Wojska Polskiego miało swoje obchody centralne w Warszawie ale...
ŚMIERĆ MOTOCYKLISTY

ŚMIERĆ MOTOCYKLISTY

Kolejny raz alkohol i brawura zebrały śmiertelne żniwo. Tragiczny wypadek w...
KONCERT PLENEROWY

KONCERT PLENEROWY

Bogactwo muzyki ludowej jest przeogromne. To niewyczerpana skarbnica...
RAJD PIAŚNICKI

RAJD PIAŚNICKI

Po raz pierwszy w Wejherowie zorganizowany zostanie Motocyklowy Rajd...
17
Piątek
Sierpień 2018
Loading...
Poprzedni Sierpień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Anity, Elizy, Mirona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

"MAMA I JA"

2018-05-25 23:38:24

Mieszkanka Wejherowa Karolina Kass wraz z córką Lenką ma szanse zwyciężyć w konkursie Mama i Ja. Wszystko w rękach internautów oddających głosy w plebiscycie, który kończy się w poniedziałek 28 maja.

Plebiscyt "Mama i Ja 2018" organizuje Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca gazet lokalnych, między innymi Dziennika Bałtyckiego. Konkurs polega na wyłonieniu w drodze głosowania najpiękniejszych zdjęć mam z dzieckiem lub dziećmi. Rankingi prowadzone są osobno dla wielu miast i powiatów województwa pomorskiego.

W powiecie wejherowskim startuje 45 mam. Liderką tego zestawienia jest wejherowianka Karolina Kass wraz z córką Lenką, która ma ogromną szansę zwyciężyć w tej kategorii. Zwyciężczyni może liczyć na opublikowanie wywiadu i zdjęcia wraz z dzieckiem w weekendowym dodatku Dziennika Bałtyckiego – Gryfie Wejherowskim oraz profesjonalna, rodzinna sesja fotograficzna. Dodatkową niespodzianką będzie oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce a także zestaw kosmetyków dla mamy i paczka pełna słodyczy dla dziecka. Czy tak się stanie zdecydują internauci oddający swoje głosy w plebiscycie.

Link do głosowania znajduje się TUTAJ.

Karolinka i Lenka walczą także o jak najwyższe miejsce w łącznej klasyfikacji wszystkich powiatów i miast województwa pomorskiego, którego zwyciężczyni otrzyma między innymi dwuosobowe zaproszenie na wycieczkę do Paryża połączoną z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim rankingu laureatek głosowań zdobyć można między innymi: voucher na tort urodzinowy oraz zaproszenie na rodzinny, weekendowy pobyt w luksusowym hotelu połączony z rodzinnym, całodniowym zaproszeniem do aquacentrum.

Czy Karolina i Lenka znajdą się w pierwszej trójce województwa pomorskiego – zależy od aktywności wejherowian. Trzymamy kciuki.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 28 maja do godziny 21:00. Komisja Plebiscytowa po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki w dniu 29 maja na stronie internetowej Plebiscytu.

qratorPrzeczytaj również
Czy w roli Czerwonego Kapturka może wystąpić Karmazynowy Pirat, a bajkowego wilka zastąpić Wilk Morski? Na bezludnej wyspie wszystko może się zdarzyć. Na gości Portu Rumia Centrum Handlowego...

2018-08-15 15:33:20

W ramach cyklu Akademia Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan nasi milusińscy dowiedzą się czy z mleka da się zrobić zachód słońca i czy w butelce zmieści się tornado. Mali...

2018-08-06 20:14:05

Do grona pośredników kredytowych udzielających wsparcia pomorskim przedsiębiorcom z wykorzystaniem środków unijnych dołączył nowy podmiot. Od tego miesiąca POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych SA...

2018-08-04 00:39:33

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!