WAKACYJNE ROZKŁADY JAZDY

WAKACYJNE ROZKŁADY JAZDY

Sobota to pierwszy dzień wakacji. Tego dnia zacznie obowiązywać letni...
OPOWIEŚCI JACKA CYGANA

OPOWIEŚCI JACKA CYGANA

Gdyby nie on, polska muzyka nie byłaby taka sama. Jego piosenki od lat...
ZŁODZIEJASZEK W RĘKACH POLICJI

ZŁODZIEJASZEK W RĘKACH POLICJI

Dużym tupetem lub dużą bezmyślnością wykazał się 24-latek który kradzionym...
KRADLI KWIATY Z PARKU

KRADLI KWIATY Z PARKU

Aleja różana w wejherowskim parku cieszy oczy mieszkańców i turystów....
POGODA SIĘ POPSUJE

POGODA SIĘ POPSUJE

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przestrzega przed pogorszeniem...
23
Sobota
Czerwiec 2018
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Albina, Wandy, Zenona
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

"MAMA I JA"

2018-05-25 23:38:24

Mieszkanka Wejherowa Karolina Kass wraz z córką Lenką ma szanse zwyciężyć w konkursie Mama i Ja. Wszystko w rękach internautów oddających głosy w plebiscycie, który kończy się w poniedziałek 28 maja.

Plebiscyt "Mama i Ja 2018" organizuje Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca gazet lokalnych, między innymi Dziennika Bałtyckiego. Konkurs polega na wyłonieniu w drodze głosowania najpiękniejszych zdjęć mam z dzieckiem lub dziećmi. Rankingi prowadzone są osobno dla wielu miast i powiatów województwa pomorskiego.

W powiecie wejherowskim startuje 45 mam. Liderką tego zestawienia jest wejherowianka Karolina Kass wraz z córką Lenką, która ma ogromną szansę zwyciężyć w tej kategorii. Zwyciężczyni może liczyć na opublikowanie wywiadu i zdjęcia wraz z dzieckiem w weekendowym dodatku Dziennika Bałtyckiego – Gryfie Wejherowskim oraz profesjonalna, rodzinna sesja fotograficzna. Dodatkową niespodzianką będzie oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce a także zestaw kosmetyków dla mamy i paczka pełna słodyczy dla dziecka. Czy tak się stanie zdecydują internauci oddający swoje głosy w plebiscycie.

Link do głosowania znajduje się TUTAJ.

Karolinka i Lenka walczą także o jak najwyższe miejsce w łącznej klasyfikacji wszystkich powiatów i miast województwa pomorskiego, którego zwyciężczyni otrzyma między innymi dwuosobowe zaproszenie na wycieczkę do Paryża połączoną z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim rankingu laureatek głosowań zdobyć można między innymi: voucher na tort urodzinowy oraz zaproszenie na rodzinny, weekendowy pobyt w luksusowym hotelu połączony z rodzinnym, całodniowym zaproszeniem do aquacentrum.

Czy Karolina i Lenka znajdą się w pierwszej trójce województwa pomorskiego – zależy od aktywności wejherowian. Trzymamy kciuki.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 28 maja do godziny 21:00. Komisja Plebiscytowa po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki w dniu 29 maja na stronie internetowej Plebiscytu.

qratorPrzeczytaj również
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przestrzega przed pogorszeniem się pogody w drugiej części czwartku. Grożą nam gwałtowne burze i opady deszczu z gradem. Ma się także wyraźnie obniżyć...

2018-06-21 13:50:28

Wraz z nadejściem wakacji, Centra Handlowe Auchan w całej Polsce przygotowują akcje edukacyjną pod hasłem "Bezpieczne wakacje", która ma na celu przypominanie rodzinom o potencjalnych...

2018-06-19 19:11:11

W najbliższą sobotę mali goście Centrum Handlowego Auchan – Port Rumia. przekonają się, jak wiele ciekawych sztuczek i eksperymentów można wykonać z kroplą wody. Maluchy dowiedzą się, że woda...

2018-06-08 14:41:00

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!