ZŁAPALI PODEJRZANEGO

ZŁAPALI PODEJRZANEGO

Po niecałych dwóch miesiącach intensywnych działań śledczych, kryminalni z...
REDA I RUMIA

REDA I RUMIA

Dwie największe i najkosztowniejsze drogowe inwestycje powiatowe roku 2020...
REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE

Rząd zdecydował o nowym podziale etapu I szczepień. Skorygowany plan został...
ULICZNA BIJATYKA

ULICZNA BIJATYKA

Agresora zatrzymano, a poszkodowanego opatrzono. Funkcjonariusze Straży...
OSZUKIWAŁ NA BLIKA

OSZUKIWAŁ NA BLIKA

Obcokrajowiec oszukujący metodą na Blika został zatrzymany przez...
25
Poniedziałek
Styczeń 2021
Loading...
Poprzedni Styczeń Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Miłosza, Pawła, Tatiany
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

2019-04-19 09:43:58

Marszałek województwa pomorskiego i wojewoda pomorski wręczyli listy gratulacyjne najlepszym rzemieślnikom z Pomorza. Wśród nich znaleźli się także przedstawiciele naszego powiatu. Uroczystość, która organizuje Pomorska Izba Rzemieślnicza.

Wojewoda Dariusz Drelich i marszałek Mieczysław Struk uhonorowali specjalnymi gratulacjami przedsiębiorców odnoszących wybitne sukcesy zawodowe oraz aktywnie włączających się w działalność społeczną i charytatywną. Wyróżniono także laureatów konkursów branżowych – absolwentów szkół rzemieślniczych, którzy odnieśli sukcesy na arenie regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Listy gratulacyjne otrzymało łącznie 51 osób, szkół oraz przedsiębiorstw, które w 2018 roku zdobyły prestiżowe wyróżnienia, propagowały pracę rzemieślników, a część z nich udzielała się charytatywnie. Laureaci zostali wybrani z wąskiego grona rzemieślników z terenu województwa pomorskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele powiatu wejherowskiego.

Listy gratulacyjne odebrali: Sylwia Borowicka - Libor J.Lica Spółka Jawna Reda, Zbigniew Stencel - STENCEL Stolarstwo Wejherowo, Marek Czylkowski - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Czylkowscy Rumia, Wojciech Hebel - "Hebel" S.C. Wojciech Piotr Hebel Rumia, Joanna Jakóbek - Artistic Hair Design Rumia, Henryk Mosiejko - Studio Fryzjerskie "HENRYK" Wejherowo.

Wyróżnienia wręczono w pięciu kategoriach. Pierwsza to rozwój i nowoczesność. Znaleźli się tu przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nowoczesną, prężnie działającą firmą i sukcesami odniesionymi w 2018 r., zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.

Listy gratulacyjne otrzymali także laureaci konkursów branżowych, a zdobyte przez nich wysokie miejsca są potwierdzeniem wielkiego talentu oraz pasji i zamiłowania do wykonywanego rzemiosła.

Trzecia kategoria to rzemieślnicy angażujący się w działalność szkoleniową, społeczną i charytatywną.

Wyróżnienia otrzymały też szkoły za przygotowanie z sukcesem uczniów do Otwartego Konkursu Międzyszkolnego Open Hair Cup 2018.

Ostatnia kategoria wyróżniała przedsiębiorców za wkład w rozwój samorządu gospodarczego i pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji.

Uroczystość miała miejsce 15 kwietnia br. w Dworze Artusa w Gdańsku.

qrator

foto: @pomorskaizbaPrzeczytaj również
Za nami pierwsze szczepienia przeciw COVID-19. Dokonano tego w niedzielę 27 grudnia br. w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku. Pierwszymi osobami zaszczepionymi był personel...

2020-12-27 14:18:04

Prawie 25 mln dodatkowych złotych ze środków unijnych na walkę z pandemią korona wirusa otrzymają szpitale na Pomorzu. Wśród beneficjentów jest także Szpital specjalistyczny w Wejherowie....

2020-12-23 08:33:33

Jeden z największych Polskich banków – PEKAO SA, wprowadził ujemne oprocentowanie sald na rachunkach klientów korporacyjnych. Bardzo możliwe, że tą drogą pójdą kolejne banki. Specjaliści...

2020-12-21 09:53:27

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!