DOBRE DANE

DOBRE DANE

Kolejny dobry dzień, który napawa optymizmem na wygaszenie epidemii...
WEEKEND NA DROGACH

WEEKEND NA DROGACH

Pracowity weekend Policji. W ostatnich dniach funkcjonariusze wejherowskiej...
WSPOMÓŻ HOSPICJUM

WSPOMÓŻ HOSPICJUM

W ramach akcji #dobrysąsiad Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zachęca do...
ODMRAŻANIE STAROSTWA

ODMRAŻANIE STAROSTWA

Od poniedziałku 25 maja, z zachowaniem procedur sanitarnych, Starostwo...
TRUDNIEJ O BILET

TRUDNIEJ O BILET

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym PKP SKM Trójmiasto zmieniło...
27
Środa
Maj 2020
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

RZEMIEŚLNICY WYRÓŻNIENI

2019-04-19 09:43:58

Marszałek województwa pomorskiego i wojewoda pomorski wręczyli listy gratulacyjne najlepszym rzemieślnikom z Pomorza. Wśród nich znaleźli się także przedstawiciele naszego powiatu. Uroczystość, która organizuje Pomorska Izba Rzemieślnicza.

Wojewoda Dariusz Drelich i marszałek Mieczysław Struk uhonorowali specjalnymi gratulacjami przedsiębiorców odnoszących wybitne sukcesy zawodowe oraz aktywnie włączających się w działalność społeczną i charytatywną. Wyróżniono także laureatów konkursów branżowych – absolwentów szkół rzemieślniczych, którzy odnieśli sukcesy na arenie regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Listy gratulacyjne otrzymało łącznie 51 osób, szkół oraz przedsiębiorstw, które w 2018 roku zdobyły prestiżowe wyróżnienia, propagowały pracę rzemieślników, a część z nich udzielała się charytatywnie. Laureaci zostali wybrani z wąskiego grona rzemieślników z terenu województwa pomorskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele powiatu wejherowskiego.

Listy gratulacyjne odebrali: Sylwia Borowicka - Libor J.Lica Spółka Jawna Reda, Zbigniew Stencel - STENCEL Stolarstwo Wejherowo, Marek Czylkowski - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Czylkowscy Rumia, Wojciech Hebel - "Hebel" S.C. Wojciech Piotr Hebel Rumia, Joanna Jakóbek - Artistic Hair Design Rumia, Henryk Mosiejko - Studio Fryzjerskie "HENRYK" Wejherowo.

Wyróżnienia wręczono w pięciu kategoriach. Pierwsza to rozwój i nowoczesność. Znaleźli się tu przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nowoczesną, prężnie działającą firmą i sukcesami odniesionymi w 2018 r., zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.

Listy gratulacyjne otrzymali także laureaci konkursów branżowych, a zdobyte przez nich wysokie miejsca są potwierdzeniem wielkiego talentu oraz pasji i zamiłowania do wykonywanego rzemiosła.

Trzecia kategoria to rzemieślnicy angażujący się w działalność szkoleniową, społeczną i charytatywną.

Wyróżnienia otrzymały też szkoły za przygotowanie z sukcesem uczniów do Otwartego Konkursu Międzyszkolnego Open Hair Cup 2018.

Ostatnia kategoria wyróżniała przedsiębiorców za wkład w rozwój samorządu gospodarczego i pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji.

Uroczystość miała miejsce 15 kwietnia br. w Dworze Artusa w Gdańsku.

qrator

foto: @pomorskaizbaPrzeczytaj również
W ramach akcji #dobrysąsiad Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zachęca do wsparcia podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która potrwa od 25...

2020-05-25 14:37:10

Z początkiem maja PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. zmienia rozkłady jazdy pociągów. Kłopoty będą mieć także pasażerowie chcący kupić bilet na stacji Wejherowo Śmiechowo.

2020-05-02 18:21:25

Zaraz po majowym długim weekendzie rozpocznie się kolejny etap luzowania ograniczeń w życiu społecznym i gospodarczym. Otwarte zostaną centra handlowe, hotele i pensjonaty wznowią działalność,...

2020-04-29 13:38:00

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!