DZIEŃ JAKUBA 2024

DZIEŃ JAKUBA 2024

Już w najbliższy weekend z okazji 381. rocznicy założenia miasta, odbędzie...
WODNE ATRAKCJE

WODNE ATRAKCJE

To będzie pierwszy, pełny sezon parku wodnej rozrywki. Od 29 maja Wodne...
SREBRNA ŻANETA

SREBRNA ŻANETA

Do kolekcji swoich medali i tytułów mistrzowskich Żaneta Stenka dołożyła...
NOC MUZEÓW - FOTO

NOC MUZEÓW - FOTO

Piękna pogoda i wielu zwiedzających. Wejherowska Noc Muzeów spodobała się...
NIEZWYKŁE SERCE

NIEZWYKŁE SERCE

W Kaszubskim Centrum Chorób Serca i Naczyń w Wejherowie dokonano niezwykłej...
21
Wtorek
Maj 2024
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Jana, Moniki, Wiktora
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ODDAJ SWÓJ GŁOS

2023-09-12 13:34:03

Trwa plebiscyt internetowy XXVII edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku, w finale którego uczestniczą trzy inwestycje z Wejherowa. Głosowanie internetowe zakończy się 27 września.

Plebiscyt internetowy jest dodatkiem promocyjnym do Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Niezależnie od decyzji konkursowego jury, internauci mają możliwość wskazania, ich zdaniem, najbardziej efektownego obiektu. Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową konkursu: TUTAJ, a następnie odszukać obiekt na który chce  się oddać głos. W tym celu trzeba wypisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaznaczyć "nie jestem robotem". Po udanej weryfikacji można kliknąć opcję "zagłosuj", a wtedy na podany adres mailowy wysłany zostanie link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu. Zgodnie z regulaminem, każdy może oddać jeden głos każdego dnia na obiekt w danym województwie.

O przychylność internautów walczą trzy inwestycje z Wejherowa, które przez jury konkursowe zostały zakwalifikowane do rundy finałowej "XXVII edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku":

  • W kategorii "obiekty kultury" – Kamienica Sztuki, której inwestorem jest Gmina Miasta Wejherowa oraz Wejherowskie Centrum Kultury. Wykonawca - WOJ-MAR Mariusz Gustowski Sopieszyno, projektant - Biuro Architektury i Urbanistyki AKCENT Dariusz Pobrucki Lębork.
  • W kategorii "obiekty szkolne i edukacyjne" - Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, której inwestorem jest Powiat Wejherowski. Wykonawca - Concept-Bau Krzysztof Wroński Nawcz, projektant - Architekt Wojciech Pomierski Wejherowo.
  • W kategorii "obiekty zabytkowe" - Rozbudowa i remont zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie, którego inwestorem jest Powiat Wejherowski. Wykonawca - WOJ-MAR Mariusz Gustowski Sopieszno, projektant - Mirosław Frąszczak Architektoniczna Pracownia Autorska Gdynia.

qratorPrzeczytaj również
W związku z wykrytymi w ostatnim czasie przypadkami ASF wśród dzików, Wojewoda Pomorska wydała rozporządzenie ustanawiające strefy objęte skażeniem. Znajduje się w niej znaczna część powiatu...

2024-05-15 10:10:54

W Kaszubskim Centrum Chorób Serca i Naczyń w Wejherowie dokonano niezwykłej operacji z zakresu elektroterapii serca. Prawdopodobnie po raz pierwszy na świecie wszczepiono rozrusznik serca z...

2024-05-19 22:13:14

Tegoroczna majówka będzie wyjątkowo długa. Dla niektórych rozpocznie się już w piątek 26 kwietnia i potrwa ponad tydzień, aż do 5 maja. W tym okresie spodziewane jest wzmożone natężenie ruchu na...

2024-04-26 13:44:33

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!