BLIŻEJ DO ATOMU

BLIŻEJ DO ATOMU

Ważny krok na drodze do budowy pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce....
GRAJĄ LIGOWCY

GRAJĄ LIGOWCY

Nasi szczypiorniści i futboliści mecze nadchodzącej kolejki rozegrają w...
OSTRZEŻENIE SANEPIDU

OSTRZEŻENIE SANEPIDU

Z powodu ujawnienia zanieczyszczeń mikrobiologicznych, Państwowy Powiatowy...
BOSS W AKCJI

BOSS W AKCJI

Skuteczna koordynacja działań oraz wykorzystanie psa tropiacego pozwoliły...
KONCERT PAMIĘCI

KONCERT PAMIĘCI

Z okazji Dnia Pamięci Ofiar Niemieckiej Zbrodni Pomorskiej w 1939 r.,...
23
Sobota
Wrzesień 2023
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Bogusława, Liwiusza, Tekli
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

ODDAJ SWÓJ GŁOS

2023-09-12 13:34:03

Trwa plebiscyt internetowy XXVII edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku, w finale którego uczestniczą trzy inwestycje z Wejherowa. Głosowanie internetowe zakończy się 27 września.

Plebiscyt internetowy jest dodatkiem promocyjnym do Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Niezależnie od decyzji konkursowego jury, internauci mają możliwość wskazania, ich zdaniem, najbardziej efektownego obiektu. Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową konkursu: TUTAJ, a następnie odszukać obiekt na który chce  się oddać głos. W tym celu trzeba wypisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaznaczyć "nie jestem robotem". Po udanej weryfikacji można kliknąć opcję "zagłosuj", a wtedy na podany adres mailowy wysłany zostanie link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu. Zgodnie z regulaminem, każdy może oddać jeden głos każdego dnia na obiekt w danym województwie.

O przychylność internautów walczą trzy inwestycje z Wejherowa, które przez jury konkursowe zostały zakwalifikowane do rundy finałowej "XXVII edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku":

  • W kategorii "obiekty kultury" – Kamienica Sztuki, której inwestorem jest Gmina Miasta Wejherowa oraz Wejherowskie Centrum Kultury. Wykonawca - WOJ-MAR Mariusz Gustowski Sopieszyno, projektant - Biuro Architektury i Urbanistyki AKCENT Dariusz Pobrucki Lębork.
  • W kategorii "obiekty szkolne i edukacyjne" - Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, której inwestorem jest Powiat Wejherowski. Wykonawca - Concept-Bau Krzysztof Wroński Nawcz, projektant - Architekt Wojciech Pomierski Wejherowo.
  • W kategorii "obiekty zabytkowe" - Rozbudowa i remont zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie, którego inwestorem jest Powiat Wejherowski. Wykonawca - WOJ-MAR Mariusz Gustowski Sopieszno, projektant - Mirosław Frąszczak Architektoniczna Pracownia Autorska Gdynia.

qratorPrzeczytaj również
Sześć projektów z terenu powiatu wejherowskiego, które pomogą rozwiązać problemy osób z niepełnosprawnościami, otrzyma wsparcie finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób...

2023-09-21 11:01:35

Zbliża się Dzień Bez Samochodu, podczas którego organizacje pozarządowe i włodarze polskich miast po raz kolejny zachęcą nas do zdrowej, bezpiecznej i ekologicznej mobilności. Konkretną...

2023-09-19 09:49:25

Dla historii, pamięci i przyszłych pokoleń. W najbliższą niedzielę startuje VI Motocyklowy Rajd Piaśnicki. Uczestnicy uczczą w ten sposób wszystkich pomordowanych w Lesie Piaśnickim.

2023-09-07 14:45:32

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!