KOD ZAPRASZA

KOD ZAPRASZA

Komitet Obrony Demokracji, w ramach cyklicznych spotkań z politykami,...
WODA POD KONTROLĄ

WODA POD KONTROLĄ

Wybierając miejsca wypoczynku nad woda na terenie powiatu wejherowskiego,...
WYSTAWA JUBILEUSZOWA

WYSTAWA JUBILEUSZOWA

Wejherowskiemu Muzeum stuknęła pięćdziesiątka. Z tej okazji przygotowana...
WARSZTATY PODRÓŻNICZE

WARSZTATY PODRÓŻNICZE

Uczestnicy warsztatów podróżniczych w Porcie Rumia Centrum Handlowym...
KTO ZGUBIŁ SKUTER?

KTO ZGUBIŁ SKUTER?

Zdarza się, że gubimy drobne monety czy inne drobiazgi które wypadają nam z...
19
Czwartek
Lipiec 2018
Loading...
Poprzedni Lipiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Alfreny, Rufina, Wincentego
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

KOKURS ROZSTRZYGNIĘTY

2017-12-01 11:27:29

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w Pomorskim Konkursie Plastyczno-Fotograficzno- Filmowym "Uzależnienia XXI wieku".

Uroczystość poprzedziło specjalne szkolenie adresowanym do młodzieży szkół ponadpodstawowych pt. "Zanim będzie za późno", które oprowadził psycholog Paweł Brzeziński.

Konkurs "Uzależnienia XXI wieku" przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które poprzez różnorodne artystyczne formy przekazu, wypowiadają się na ważny społecznie temat, jakim są uzależnienia. Co roku na konkurs który organizuje PZPOW w Wejherowie wpływa kilkaset prac, głównie plastyczny (wykonanych w różnych technikach malarskich, graficznych) oraz fotograficznych i filmowych.

Jury w składzie: Magdalena Cyman-Szlas, Marzena Hazuka-Beraś, Anna Lewalska, Piotr Litwin i Daniel Zaputowicz przyznało 86 nagród.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Wojciech Rybakowski (etatowy członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego) oraz Mariola Błaszczuk (wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie).

KATEGORIA PLASTYKA

szkoła podstawowa klasy I – III:

  • Maciej Keller (SP nr 1 w Luzinie), Łucja Kowalewska (MDK w Rumi), Maciej Łach (MDK w Rumi), Anna Jaromińska (MDK w Rumi), Laura Korytkowska (MDK w Rumi), Agata Malinowska (SP w Szemudzie), Karol Bieszke (SP w Szemudzie), Inga Lieske (SP w Szemudzie), Martyna Okrój (SP w Kętrzynie), Michalina Kozłowska (SP nr 6 w Rumi),  Dawid Wróblewski (SP w Kętrzynie), Michał Grodecki (SP nr 6 w Rumi), Mateusz Papke (SP nr 6 w Rumi), Oliwia Samp (SP w Szemudzie), Patrycja Romaszko (SP w Kętrzynie), Adam Krefft (SP nr 6 w Rumi), Błażej Sucharski (SP w Kętrzynie).

szkoła podstawowa klasy IV – VI:

  • Aurelia Formela (PZPOW w Wejherowie), Zofia Sławińska (Katolicka SP w Gdyni), Oliwia Helbik (SP nr 1 w Rumi), Paulina Leszczyńska (SP nr 3 w Redzie), Joanna Łacheta (Katolicka SP w Gdyni), Łucja Adamowicz (Katolicka SP w Gdyni), Kornelia Kątna (PZPOW w Wejherowie), Maja Pranczke (MDK w Rumi), Stanisław Pionk (SP w Bożympolu Wielkim), Zuzanna Skierka (SP nr 1 w Rumi), Krzysztof Pawelec (SP nr 6 w Rumi), Wiktoria Gunia (SP nr 10 w Rumi), Mikołaj Marcjanek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie Osiedlu), Magdalena Mirończuk (Katolicka SP w Gdyni), Piotr Maszota (SP w Lini), Przemysław Pallach (SP w Szemudzie), Przemysław Gruba (SP nr 3 w Redzie), Anna Bargańska (SP w Bolszewie), Marta Gelinska (SP nr 1 w Luzinie).

gimnazjum i klasy VII SP:

  • Oliwia Dawidowska (SP w Lini), Szymon Skiba (SP w Luzinie), Małgorzata Gruba (SP w Strzepczu), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Karolina Słupecka (PZPOW w Wejherowie), Angelika Kummer (MDK w Rumi), Sandra Dąbrowska (MDK w Rumi), Aleksandra Wasiuta (SP nr 3 w Redzie), Krzysztof Krasowski (Salezjańska SP w Rumi), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Marta Paszki (SP nr 2 w Luzinie), Weronika Malotki (SP nr 2 w Luzinie), Paulina Koszałka (MDK w Rumi), Julia Kepka (SP nr 2 w Luzinie),  Nikola Rendaszka (MDK w Rumi), Anna Zwara (MDK w Rumi), Wiktoria Bojke (SP w Bolszewie), Zuzanna Moskal (SP nr 10 w Rumi), Dominik Klinger (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie), Marta Rzeszótko (SP nr 10 w Rumi), Oliwia Stankiewicz (Katolicka SP w Gdyni), Paulina Wandtke (Katolicka SP w Gdyni), Wiktoria Lubocka (SP w Bożympolu Wielkim), Wiktoria Kopeć (SP w Bożympolu Wielkim), Agata Długosz (SP w Bożympolu Wielkim), Maja Orwat (SP nr 3 w Redzie), Oliwia Budzisz (PZPOW w Wejherowie), Martyna Brzeska (SP nr 2 w Luzinie), Aleksandra Nakielska (MDK w Rumi), Zuzanna Ryduchowska (MDK w Rumi), Kinga Baranowska.

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Laura Szymankiewicz (ZSO II LO w Rumi), Weronika Malwinowicz (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Gębala (ZSP nr 3 w Wejherowie),  Marta Rzeppa (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Cholch (ZSP nr 3 w Wejherowie), Kacper Korczyński (ZSP nr 3 w Wejherowie).

KATEGORIA FILM

Oliwia Świrska (SP nr 10 w Rumi), Magdalena Kordowska (PZPOW w Wejherowie), Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie.

KATEGORIA FOTOGRAFIA

szkoła podstawowa:

  • Maja Skiba z SP nr 2 w Luzinie

gimnazjum:

  • Patrycja Hermann (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Lidia Bączyk (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Martyna Klapkowska (SP nr 10 w Rumi), Dominika Milewczyk (PZPOW w Wejherowie), Aleksandra Bartz (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Paulina Milczyńska (SP nr 10 w Rumi).

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Jakub Derron (ZSP nr 4 w Wejherowie), Natalia Wojtyńska (ZSP nr 4 w Wejherowie), Klaudia Niebrzydowska (ZSP nr 4 w Wejherowie).

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
Jubileuszowy Światowy Zjazd Kaszubów, który przypadał w 100-lecie odzyskania niepodległości, był okazją do wielu rozmów o wolności oraz roli jaką odgrywają Kaszubi w nowożytnej historii Polski....

2018-07-10 11:42:44

Realizując główne wytyczne kampanii "Dla Lasu, Dla Ludzi" Nadleśnictwo Wejherowo z końcem czerwca oddało do użytkowania kolejne miejsca do wypoczynku i rekreacji na terenach leśnych w okolicy...

2018-07-08 18:40:12

O tym, jakie korzyści wypływają dla przedsiębiorców w wyniku wejścia w życie Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, która wchodzi w życie 30 czerwca br. Temat, na spotkaniu w Starostwie...

2018-06-28 18:48:59

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!