NIEDZIELNY HANDEL – POLEMIKA

NIEDZIELNY HANDEL – POLEMIKA

Uchwalony zakaz handlu w wielkopowierzchniowych spożywczych marketach w...
KONKURS LITERACKI

KONKURS LITERACKI

Zbliża się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Gniewińskie...
ŚWIĘTOWALI RZEMIEŚLNICY

ŚWIĘTOWALI RZEMIEŚLNICY

Wejherowscy rzemieślnicy uroczyście obchodzili swoje święto, przypadające w...
WEJHEROWSKA WSPÓLNOTA POKOLEŃ

WEJHEROWSKA WSPÓLNOTA POKOLEŃ

Chcą budować pokoleniowy pomost między mieszkańcami oraz promować postawy...
SIATKARSKA LICEALIADA

SIATKARSKA LICEALIADA

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, odbyła się...
21
Środa
Marzec 2018
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

KOKURS ROZSTRZYGNIĘTY

2017-12-01 11:27:29

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w Pomorskim Konkursie Plastyczno-Fotograficzno- Filmowym "Uzależnienia XXI wieku".

Uroczystość poprzedziło specjalne szkolenie adresowanym do młodzieży szkół ponadpodstawowych pt. "Zanim będzie za późno", które oprowadził psycholog Paweł Brzeziński.

Konkurs "Uzależnienia XXI wieku" przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które poprzez różnorodne artystyczne formy przekazu, wypowiadają się na ważny społecznie temat, jakim są uzależnienia. Co roku na konkurs który organizuje PZPOW w Wejherowie wpływa kilkaset prac, głównie plastyczny (wykonanych w różnych technikach malarskich, graficznych) oraz fotograficznych i filmowych.

Jury w składzie: Magdalena Cyman-Szlas, Marzena Hazuka-Beraś, Anna Lewalska, Piotr Litwin i Daniel Zaputowicz przyznało 86 nagród.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Wojciech Rybakowski (etatowy członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego) oraz Mariola Błaszczuk (wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie).

KATEGORIA PLASTYKA

szkoła podstawowa klasy I – III:

  • Maciej Keller (SP nr 1 w Luzinie), Łucja Kowalewska (MDK w Rumi), Maciej Łach (MDK w Rumi), Anna Jaromińska (MDK w Rumi), Laura Korytkowska (MDK w Rumi), Agata Malinowska (SP w Szemudzie), Karol Bieszke (SP w Szemudzie), Inga Lieske (SP w Szemudzie), Martyna Okrój (SP w Kętrzynie), Michalina Kozłowska (SP nr 6 w Rumi),  Dawid Wróblewski (SP w Kętrzynie), Michał Grodecki (SP nr 6 w Rumi), Mateusz Papke (SP nr 6 w Rumi), Oliwia Samp (SP w Szemudzie), Patrycja Romaszko (SP w Kętrzynie), Adam Krefft (SP nr 6 w Rumi), Błażej Sucharski (SP w Kętrzynie).

szkoła podstawowa klasy IV – VI:

  • Aurelia Formela (PZPOW w Wejherowie), Zofia Sławińska (Katolicka SP w Gdyni), Oliwia Helbik (SP nr 1 w Rumi), Paulina Leszczyńska (SP nr 3 w Redzie), Joanna Łacheta (Katolicka SP w Gdyni), Łucja Adamowicz (Katolicka SP w Gdyni), Kornelia Kątna (PZPOW w Wejherowie), Maja Pranczke (MDK w Rumi), Stanisław Pionk (SP w Bożympolu Wielkim), Zuzanna Skierka (SP nr 1 w Rumi), Krzysztof Pawelec (SP nr 6 w Rumi), Wiktoria Gunia (SP nr 10 w Rumi), Mikołaj Marcjanek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie Osiedlu), Magdalena Mirończuk (Katolicka SP w Gdyni), Piotr Maszota (SP w Lini), Przemysław Pallach (SP w Szemudzie), Przemysław Gruba (SP nr 3 w Redzie), Anna Bargańska (SP w Bolszewie), Marta Gelinska (SP nr 1 w Luzinie).

gimnazjum i klasy VII SP:

  • Oliwia Dawidowska (SP w Lini), Szymon Skiba (SP w Luzinie), Małgorzata Gruba (SP w Strzepczu), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Karolina Słupecka (PZPOW w Wejherowie), Angelika Kummer (MDK w Rumi), Sandra Dąbrowska (MDK w Rumi), Aleksandra Wasiuta (SP nr 3 w Redzie), Krzysztof Krasowski (Salezjańska SP w Rumi), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Marta Paszki (SP nr 2 w Luzinie), Weronika Malotki (SP nr 2 w Luzinie), Paulina Koszałka (MDK w Rumi), Julia Kepka (SP nr 2 w Luzinie),  Nikola Rendaszka (MDK w Rumi), Anna Zwara (MDK w Rumi), Wiktoria Bojke (SP w Bolszewie), Zuzanna Moskal (SP nr 10 w Rumi), Dominik Klinger (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie), Marta Rzeszótko (SP nr 10 w Rumi), Oliwia Stankiewicz (Katolicka SP w Gdyni), Paulina Wandtke (Katolicka SP w Gdyni), Wiktoria Lubocka (SP w Bożympolu Wielkim), Wiktoria Kopeć (SP w Bożympolu Wielkim), Agata Długosz (SP w Bożympolu Wielkim), Maja Orwat (SP nr 3 w Redzie), Oliwia Budzisz (PZPOW w Wejherowie), Martyna Brzeska (SP nr 2 w Luzinie), Aleksandra Nakielska (MDK w Rumi), Zuzanna Ryduchowska (MDK w Rumi), Kinga Baranowska.

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Laura Szymankiewicz (ZSO II LO w Rumi), Weronika Malwinowicz (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Gębala (ZSP nr 3 w Wejherowie),  Marta Rzeppa (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Cholch (ZSP nr 3 w Wejherowie), Kacper Korczyński (ZSP nr 3 w Wejherowie).

KATEGORIA FILM

Oliwia Świrska (SP nr 10 w Rumi), Magdalena Kordowska (PZPOW w Wejherowie), Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie.

KATEGORIA FOTOGRAFIA

szkoła podstawowa:

  • Maja Skiba z SP nr 2 w Luzinie

gimnazjum:

  • Patrycja Hermann (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Lidia Bączyk (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Martyna Klapkowska (SP nr 10 w Rumi), Dominika Milewczyk (PZPOW w Wejherowie), Aleksandra Bartz (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Paulina Milczyńska (SP nr 10 w Rumi).

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Jakub Derron (ZSP nr 4 w Wejherowie), Natalia Wojtyńska (ZSP nr 4 w Wejherowie), Klaudia Niebrzydowska (ZSP nr 4 w Wejherowie).

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
Powiat wejherowski jest jednym z powiatów ziemski Pomorza w którym notuje się duży napływ migrantów zarobkowych ze wschodu, głównie z Ukrainy. Lokalni przedsiębiorcy są bardzo zainteresowani...

2018-03-15 09:25:54

Powiat Wejherowski, jako drugi w województwie, uruchomił własne Centrum Zarządzania Kryzysowego. Oficjalne otwarcie siedziby odbyło się 14 marca br. Jednostka mieści się w budynku Komendy...

2018-03-18 15:29:22

Prowadzisz firmę, jesteś przedsiębiorcą i myślisz o zatrudnieniu obcokrajowca? Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić oraz jakie formalności trzeba wypełnić, przyjdź na spotkanie informacyjne...

2018-03-06 10:45:42

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!