WEJHER CUP

WEJHER CUP

Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni przygotowała cykl piłkarskich...
GRYF LITERACKI 2017

GRYF LITERACKI 2017

W ciągu ostatniego roku na rynku wydawniczym ukazał się wiele książek...
FORCECON 2017 - FOTO

FORCECON 2017 - FOTO

Odegranie marszu imperialnego i wspólny przemarsz spod pomnika Jakuba...
ZMAGANIA JĘZYKOWE

ZMAGANIA JĘZYKOWE

Poznaliśmy mistrzów kaszubskiego czytania. W wejherowskim muzeum spotkali...
MŁODZI LEKKOATLECI

MŁODZI LEKKOATLECI

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, odbyły się XVI...
18
Poniedziałek
Grudzień 2017
Loading...
Poprzedni Grudzień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Bogusława, Gracjana, Laury
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

KOKURS ROZSTRZYGNIĘTY

2017-12-01 11:27:29

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w Pomorskim Konkursie Plastyczno-Fotograficzno- Filmowym "Uzależnienia XXI wieku".

Uroczystość poprzedziło specjalne szkolenie adresowanym do młodzieży szkół ponadpodstawowych pt. "Zanim będzie za późno", które oprowadził psycholog Paweł Brzeziński.

Konkurs "Uzależnienia XXI wieku" przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które poprzez różnorodne artystyczne formy przekazu, wypowiadają się na ważny społecznie temat, jakim są uzależnienia. Co roku na konkurs który organizuje PZPOW w Wejherowie wpływa kilkaset prac, głównie plastyczny (wykonanych w różnych technikach malarskich, graficznych) oraz fotograficznych i filmowych.

Jury w składzie: Magdalena Cyman-Szlas, Marzena Hazuka-Beraś, Anna Lewalska, Piotr Litwin i Daniel Zaputowicz przyznało 86 nagród.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Wojciech Rybakowski (etatowy członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego) oraz Mariola Błaszczuk (wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie).

KATEGORIA PLASTYKA

szkoła podstawowa klasy I – III:

  • Maciej Keller (SP nr 1 w Luzinie), Łucja Kowalewska (MDK w Rumi), Maciej Łach (MDK w Rumi), Anna Jaromińska (MDK w Rumi), Laura Korytkowska (MDK w Rumi), Agata Malinowska (SP w Szemudzie), Karol Bieszke (SP w Szemudzie), Inga Lieske (SP w Szemudzie), Martyna Okrój (SP w Kętrzynie), Michalina Kozłowska (SP nr 6 w Rumi),  Dawid Wróblewski (SP w Kętrzynie), Michał Grodecki (SP nr 6 w Rumi), Mateusz Papke (SP nr 6 w Rumi), Oliwia Samp (SP w Szemudzie), Patrycja Romaszko (SP w Kętrzynie), Adam Krefft (SP nr 6 w Rumi), Błażej Sucharski (SP w Kętrzynie).

szkoła podstawowa klasy IV – VI:

  • Aurelia Formela (PZPOW w Wejherowie), Zofia Sławińska (Katolicka SP w Gdyni), Oliwia Helbik (SP nr 1 w Rumi), Paulina Leszczyńska (SP nr 3 w Redzie), Joanna Łacheta (Katolicka SP w Gdyni), Łucja Adamowicz (Katolicka SP w Gdyni), Kornelia Kątna (PZPOW w Wejherowie), Maja Pranczke (MDK w Rumi), Stanisław Pionk (SP w Bożympolu Wielkim), Zuzanna Skierka (SP nr 1 w Rumi), Krzysztof Pawelec (SP nr 6 w Rumi), Wiktoria Gunia (SP nr 10 w Rumi), Mikołaj Marcjanek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie Osiedlu), Magdalena Mirończuk (Katolicka SP w Gdyni), Piotr Maszota (SP w Lini), Przemysław Pallach (SP w Szemudzie), Przemysław Gruba (SP nr 3 w Redzie), Anna Bargańska (SP w Bolszewie), Marta Gelinska (SP nr 1 w Luzinie).

gimnazjum i klasy VII SP:

  • Oliwia Dawidowska (SP w Lini), Szymon Skiba (SP w Luzinie), Małgorzata Gruba (SP w Strzepczu), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Karolina Słupecka (PZPOW w Wejherowie), Angelika Kummer (MDK w Rumi), Sandra Dąbrowska (MDK w Rumi), Aleksandra Wasiuta (SP nr 3 w Redzie), Krzysztof Krasowski (Salezjańska SP w Rumi), Julia Turowska (PZPOW w Wejherowie), Marta Paszki (SP nr 2 w Luzinie), Weronika Malotki (SP nr 2 w Luzinie), Paulina Koszałka (MDK w Rumi), Julia Kepka (SP nr 2 w Luzinie),  Nikola Rendaszka (MDK w Rumi), Anna Zwara (MDK w Rumi), Wiktoria Bojke (SP w Bolszewie), Zuzanna Moskal (SP nr 10 w Rumi), Dominik Klinger (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie), Marta Rzeszótko (SP nr 10 w Rumi), Oliwia Stankiewicz (Katolicka SP w Gdyni), Paulina Wandtke (Katolicka SP w Gdyni), Wiktoria Lubocka (SP w Bożympolu Wielkim), Wiktoria Kopeć (SP w Bożympolu Wielkim), Agata Długosz (SP w Bożympolu Wielkim), Maja Orwat (SP nr 3 w Redzie), Oliwia Budzisz (PZPOW w Wejherowie), Martyna Brzeska (SP nr 2 w Luzinie), Aleksandra Nakielska (MDK w Rumi), Zuzanna Ryduchowska (MDK w Rumi), Kinga Baranowska.

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Laura Szymankiewicz (ZSO II LO w Rumi), Weronika Malwinowicz (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Gębala (ZSP nr 3 w Wejherowie),  Marta Rzeppa (ZSP nr 3 w Wejherowie), Paulina Cholch (ZSP nr 3 w Wejherowie), Kacper Korczyński (ZSP nr 3 w Wejherowie).

KATEGORIA FILM

Oliwia Świrska (SP nr 10 w Rumi), Magdalena Kordowska (PZPOW w Wejherowie), Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie.

KATEGORIA FOTOGRAFIA

szkoła podstawowa:

  • Maja Skiba z SP nr 2 w Luzinie

gimnazjum:

  • Patrycja Hermann (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Lidia Bączyk (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Martyna Klapkowska (SP nr 10 w Rumi), Dominika Milewczyk (PZPOW w Wejherowie), Aleksandra Bartz (Gimnazjum Salezjańskie w Rumi), Paulina Milczyńska (SP nr 10 w Rumi).

szkoły ponadgimnazjalne:

  • Jakub Derron (ZSP nr 4 w Wejherowie), Natalia Wojtyńska (ZSP nr 4 w Wejherowie), Klaudia Niebrzydowska (ZSP nr 4 w Wejherowie).

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
Poznaliśmy mistrzów kaszubskiego czytania. W wejherowskim muzeum spotkali się mieszkańcy 11 kaszubskich powiatów w finale konkursu Méster Bëlnégò Czëtaniô.

2017-12-17 14:48:19

W poniedziałek oficjalnie oddano do użytkowania połączenie drogowe Gowino – Gościcino, które stanowi ostatni element tzw. "Obwodnicy Wejherowa" wiodącej od Sopieszyna przez Ustarbowo, Gowino,...

2017-11-28 12:26:43

Mogiła ostatniego komendanta Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski por. Augustyna Westphala zyskała nowy nagrobek. Podczas patriotycznej uroczystości wspominano życie i dokonania por....

2017-11-25 12:57:49

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!