OUTSIDER POKONAŁ GRYF

OUTSIDER POKONAŁ GRYF

Zaskakująca i przykra porażka. Gryf Wejherowo na własnym boisku przegrał z...
NIELEGALNE SKŁADOWISKO ODPADÓW

NIELEGALNE SKŁADOWISKO ODPADÓW

Śmieci to biznes, który może być dochodowy, o ile ktoś potrafi w...
ZWYCIĘSKA SERIA TRWA

ZWYCIĘSKA SERIA TRWA

Po zaciętej walce KS Tytani Wejherowo odnieśli kolejne, cenne zwycięstwo...
POJADĄ NA FINAŁ

POJADĄ NA FINAŁ

Wejherowskie licealistki zwyciężyły w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w...
IGRZYSKA BADMINTONOWE

IGRZYSKA BADMINTONOWE

W hali sportowej w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży...
15
Poniedziałek
Październik 2018
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Jadwigi, Leonarda, Teresy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

WSPÓLNY POWIAT

2018-09-16 12:15:52

W piątkowe popołudnie na konwencji w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Powiat Gabrieli Lisius zaprezentował osoby, które będą kandydować do Rady Powiatu Wejherowskiego.

Spotkanie otworzyła liderka komitetu, obecna starosta Gabriela Lisius. W swoim wystąpieniu krótko wyjaśniła genezę powstania komitetu i najważniejsze argumenty, które przekonały grupę ludzi z różnych środowisk do podjęcia decyzji o wspólnym starcie w wyborach samorządowych. W dalszej części przemowy podsumowała działanie Zarządu Powiatu w mijającej kadencji, wskazując różne przykłady swojej aktywności realizowane w poszczególnych miastach i gminach powiatu wejherowskiego oraz zarysowując najważniejsze kierunki działań w kolejnej kadencji.

Głównym punktem spotkania była prezentacja kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólny Powiat Gabrieli Lisius w poszczególnych okręgach. Każdy z nich został krótko scharakteryzowany, a na zakończenie prezentacji poszczególnych okręgów kandydaci pozowali do wspólnego zdjęcia.

Dodatkowym akcentem konwencji było złożenie podziękowań dla starosty Gabrieli Lisius przez  prezesa Zarządu Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Wejherowie Wacława Potrykusa, który serdecznie podziękował staroście za dotychczasowe aktywne działanie i podejmowanie cennych inicjatyw mających na celu wsparcie środowiska seniorów z terenu miasta i powiatu.

W spotkaniu uczestniczyli także: prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński, wójt gminy Wejherowo Henryk Skwarło, wójt gminy Linia Bogusława Engelbrecht.

qrator

foto: T. MagulskiPrzeczytaj również
Raz na cztery lata redakcja Magazynu Pomorskiego wręcza statuetki laureatom plebiscytu Orzeł Samorządu, w którym honoruje się najbardziej aktywnych i przedsiębiorczych pomorskich samorządowców....

2018-10-09 10:55:38

Po wyremontowaniu i dobudowaniu podjazdu dla do wejścia do budynku starostwa powiatowego od strony parkingu, rozpoczął się remont balkonu który znajduje się na pierwszym piętrze budynku, nad...

2018-10-13 17:56:31

Mija dwadzieścia lat od utworzenia jednostek samorządowych jakimi są powiaty. 11 października 1998 roku, po dwudziestoczteroletniej przerwie, podczas wyborów samorządowych społeczeństwo dokonało...

2018-10-13 17:31:31

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!