MEDAL W BUDAPESZCIE

MEDAL W BUDAPESZCIE

W miniony weekend kadra Polskiego Związku Kickboxingu brała udział w...
RODZINNY RAJD

RODZINNY RAJD

Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na rajd przygotowany specjalnie...
BREL W MUZEUM

BREL W MUZEUM

Piosenki Jacquesa Brela zagoszczą w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki...
HISTORYCZNY RAJD ROWEROWY

HISTORYCZNY RAJD ROWEROWY

Propozycja nie tylko dla rowerowych maniaków. Gdański Oddział Instytutu...
MARSZ Z KIJKAMI

MARSZ Z KIJKAMI

Kilkuset zawodników, w różnym wieku, stawiło się na starcie zawodów z cyklu...
22
Środa
Maj 2019
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Emila, Neleny, Romy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

SPORTOWO I ARTYSTYCZNIE

2019-02-25 12:15:20

Ferie się skończyły, a Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie uroczyście podsumował dwie tury zajęć organizowanych w tym czasie dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzymał prezent-niespodziankę.

W miniony piątek 22 lutego w auli Szkoły Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie "Artystycznych Ferii" organizowanych przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych. W ramach turnusu dzieci i młodzież korzystali między innymi z warsztatów wokalnych, zajęć techniki grafiki i linorytu oraz zajęć tanecznych. Swoje umiejętności oraz wykonane prace zaprezentowali podczas uroczystego podsumowania turnusu feryjnego. Zaproszeni goście obejrzeli dwa specjalne układy taneczne oraz zorganizowano mini wystawę grafik i linorytów. Każdy z uczestników "Artystycznych Ferii" otrzymał na zakończenie pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Podziękowania odebrali także instruktorzy, którzy prowadzili zajęcia.

Wśród zaproszonych gości, oprócz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego i wicedyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych Marioli Błaszczuk, byli także: wicestarosta Jacek Thiel, członek Zarządu Powiatu – Ludwik Zegzuła i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie Piotr Litwin.

Tego samego dnia odbyło się także uroczyste podsumowanie sportowej część ferii, pod hasłem "Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" skierowanej do starszej młodzieży, które odbywały się w hali sportowej PZS nr 1 w Wejherowie, gdzie przede wszystkim królowały gry zespołowe (siatkówka, koszykówka). Dodatkowo, przy współpracy z Siłownią "Apollo" odbyły się także zajęcia crossfit. Każdy uczestnik turnusu feryjnego otrzymał pamiątkową koszulkę.

W zakończeniu "Ferii na sportowo, bezpiecznie i zdrowo" udział wzięli między innymi: wicestarosta Jacek Thiel, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie Katarzyna Bojke oraz dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzeja Byczkowskiego.

qrator

foto: PZPOWPrzeczytaj również
W Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbyły się 48 Powiatowe Eliminacje Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa, który wyłonił przedstawicieli...

2019-05-18 19:26:11

W czwartek 9 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi odbył się powiatowy finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Wejherowie. Najlepsi będą...

2019-05-14 13:40:54

Kolejny raz na scenie Domu Kultury spółdzielni Mieszkaniowej Janowo, młodzi aktorzy stanęli w szranki w eliminacjach rejonowych Turnieju Teatralnego "Niebieskie Tarcze". Przed jury zaprezentowało...

2019-05-14 11:30:35

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!