ZAŁÓŻ FIRMĘ

ZAŁÓŻ FIRMĘ

Od 20 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie rozpoczyna przyjmowanie...
UDANY START DZIEWCZĄT

UDANY START DZIEWCZĄT

Młodzi adepci kickboxingu spotkali się w Piasecznie za zawodach KIDS...
HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI

HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI

Kilka rodzajów narkotyków w zncznych ilościach znaleźli policjanci w...
SPARINGI TYTANÓW

SPARINGI TYTANÓW

Wejherowscy szczypiorniści szlifują formę na rundę wiosenną sezonu...
NOCNE WYŁĄCZENIA

NOCNE WYŁĄCZENIA

W związku ze znaczącym wzrostem cen energii elektrycznej, władze Gminy...
7
Wtorek
Luty 2023
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
12345
imieniny:
Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

PUP NAGRODZONY

2022-12-28 11:26:37

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie zdobył statuetkę i tytuł L"ider aktywizacji osób młodych 2022" w konkursie realizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM oraz nagrodę specjalną przyznawaną przez przedstawicieli instytucji nagrodzonych Złotą Statuetką Lidera Aktywizacji Osób Młodych.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas konferencji "E-POKA Skuteczne poradnictwo kariery dla młodzieży" 8 grudnia br. w Warszawie. Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie zgłosił do konkursu swoją autorską koncepcję polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu interaktywnej gry miejskiej pn.: "W poszukiwaniu ducha przedsiębiorczości", która ma na celu m.in. angażowanie młodzieży we wspólne działanie. Poprzez grę młodzież nie tylko aktywnie spędza czas Lae także uczy się współpracy i wzajemnej efektywnej komunikacji, co ma pobudzać kreatywność uczestników. Dodatkowym atutem projektu jest zerwanie ze stereotypowym wizerunkiem urzędu jako instytucji zbiurokratyzowanej, kreując PUP na nowoczesną, otwartą na nowe wyzwania i projekty.

Inicjatywa Powiatowego Urzędu Pracy spotkała się z dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. Młodzi ludzie aktywnie rozwiązywali kolejne zadania w duchu rywalizacji i twórczej współpracy.

Gra miejska "W poszukiwaniu ducha przedsiębiorczości" opracowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie przyniosła Urzędowi pierwsze miejsce w konkursie realizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM oraz nagrodę specjalną -  Złotą Statuetką Lidera Aktywizacji Osób Młodych.

qrator

foto: PUP WejherowoPrzeczytaj również
W związku ze znaczącym wzrostem cen energii elektrycznej, władze Gminy Wejherowo podjęły decyzję o wyłączeniu oświetlenia ulicznego na terenach placów zabaw, rekreacyjno-sportowych, terenach...

2023-02-03 13:45:57

Poznaliśmy zwycięzców szóstej edycji Konkursu Chóralnego Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Gala finałowa i wręczenie nagród miało miejsce na scenie Filharmonii Kaszubskiej.

2023-02-01 13:41:27

Od 20 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie rozpoczyna przyjmowanie wniosków o przyznanie osobom bezrobotnym środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz przyjmowanie wniosków o...

2023-02-06 11:01:09

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!