NIEZWYKŁE SERCE

NIEZWYKŁE SERCE

W Kaszubskim Centrum Chorób Serca i Naczyń w Wejherowie dokonano niezwykłej...
SZCZĘŚLIWY KONIEC SEZONU

SZCZĘŚLIWY KONIEC SEZONU

Ostatni mecz w sezonie Tytani Wejherowo rozegrali na wyjeździe. Za...
GRYF ZWYCIĘŻA

GRYF ZWYCIĘŻA

Pewna wygrana na Wzgórzu Wolności. W sobotę piłkarze WKS Gryf Wejherowo...
WIOSENNE PORZĄDKI

WIOSENNE PORZĄDKI

Z nastaniem wiosny Straż Miejska przeprowadziła w Wejherowie kolejną akcję...
WARSZTATY DLA SENIORÓW

WARSZTATY DLA SENIORÓW

Wejherowska EkoFabryka zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia z zakresu...
20
Poniedziałek
Maj 2024
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szukana fraza:

Kategoria:

Data publikacji:

Znaleziono 503 artykułów z kategorii "Wszystkie"

AKCJA "WSZYSCY ŚWIĘCI"

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie dokonała podsumowania tegorocznej akcji prewencyjnej, polegającej na zapewnieniu bezpieczeństwa pieszych i zmotoryzowanych w okresie Święta Zmarłych. Obyło się bez poważnych wypadków ale było sporo wykroczeń.

ZASKAKUJĄCA INTERWENCJA

Nieoczekiwany finał interwencji dzielnicowych. Wezwany do agresywnego, awanturującego się mężczyzny, znalazł w jego mieszkanuu susz konopny oraz sadzonki marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

TRAGICZNY POŻAR

Dziś po północy w Ośrodku Terapii Uzależnień w Smażynie doszło do pożaru i mocnego zadymienia budynku. Spłonęła część ośrodka. Najciężej poszkodowani zostali przewiezieni do wejherowskiego szpitala. Jednej z osób nie udało się uratować.

2022-10-23 19:36:55 | komentarze () | Policja

WIECZORNA KOLIZJA

Szybko zapadający zmrok i mokry asfalt. Jeśli kierujący nie dostosuje swojego stylu jazdy oraz prędkości z jaką się porusza do warunków panujących na drodze, o wypadek będzie bardzo łatwo. Najprawdopodobniej właśnie to było przyczyną kolizji do jakiej doszło w sobotę około 19:00 na ul. Ofiar Piaśnicy.

2022-10-21 11:06:53 | komentarze () | Policja

UDANE ZATRZYMANIE

Dzięki informacji przekazanej przez kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, wejherowscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn oskarżonych o włamanie. Wszyscy zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

2022-10-19 14:49:03 | komentarze () | Z miasta

BEZPIECZNY SENIOR

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wejherowie zorganizowała debatę na temat bezpieczeństwa seniorów. Rozmawiano przede wszystkim o najważniejszych problemach osób starszych, najczęściej dotykających ich zagrożeniach oraz prób oszustw.

2022-10-06 08:18:21 | komentarze () | Policja

NARKOTYKI

Wspólna akcja mundurowych z Wejherowa, Rumi i Redy pozwoliła zatrzymać 35-latka posiadającego durze ilości narkotyków. Mężczyzna jest także podejrzany o obrót substancjami psychoaktywnymi.

KRADZIEŻ MIĘDZYNARODOWA

W miniony piątek, dzięki wspólnej akcji wejherowskich policjantów wspieranych przez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji w Warszawie, zatrzymano złodzieja i odzyskano samochód o wartości 0,5 mln zł, który został skradziony w Niemczech.

HULAJNOGA KONTRA SAMOCHÓD

Wraz z popularnością korzystania z hulajnóg elektrycznych, niepokojąco rośnie liczba zdarzeń drogowych z udziałem osób z nich korzystających. Często powodem kolizji jest bramk należytej uwagi i ostrozności kierujących pojazdami mechanicznymi. Z drugiej strony zdarza się, że osoby korzystające z hulajnóg ze zbyt dużą nonszalancją zachowują się  na drogach, nie stosując się do przepisów ruchu drogowego.

2022-09-17 13:36:00 | komentarze () | Z miasta

POLICYJNY MOTOCYKL

Nowy nabytek wejherowskiej komendy. Do służby trafił nowoczesny policyjny motocykl BMW. Pojazd będzie służyć poprawie bezpieczeństwa na drogach oraz pozwoli szybciej dotrzeć na miejsce zdarzenia, szczególnie w sytuacjach, gdy liczy się czas dojazdu.

Dołącz do
swoich znajomych!